"Love Island". Kolejna osoba płacze przez Maćka. Widzowie zarzucają mu znęcanie i pytają: Czemu producenci nie reagują?

Widzowie zauważyli wiele niezdrowych zachowań Maćka z "Love Island". Uważają, że powinien opuścić willę.

Maciek z "Love Island" coraz częściej spotyka się z krytyką ze strony internautów, którzy są oburzeni jego słowami względem uczestniczek. Już na początku znajomości określa ramy tego, jak powinny się względem niego zachowywać. Posty dotyczące chłopaka krytycznie komentowali nawet uczestnicy poprzednich edycji - Ada Śledź i Monika Kozakiewicz. 

"Love Island". Maciek naraził się widzom

Do grona uczestników "Love Island" dołączyła Laura wybrana przez Macieja w Casa Amor. Dopiero co weszła do willi, a już doczekała się konfliktu z partnerem... i to nie jednego. Najpierw poszło o to, że za mało interesuje się Maciejem i nie wypytuje go o życie prywatne. Konflikt został załagodzony, ale jeszcze w tym samym odcinku wywiązała się kolejna kłótnia. Po wyjaśnieniu sprawy i całusie, Laura odeszła od Maćka i poszła po okulary. Po chwili zaczęła rozmawiać z koleżankami i dosiadła się do nich, co oburzyło partnera. Stwierdził, że dziewczyna nie jest na kolonii i powinna się skupić na nim, bo może odpaść.

Po tym incydencie internauci nie mieli wątpliwości, że uczestnik nie zachowuje się właściwie. To już trzecia partnerka, którą traktuje w podobny sposób i próbuje zrzucać winę. 

Czemu produkcja go nie wywali.... On żadnej swojej partnerce nie okazywał nawet krzty szacunku. Dajcie Laurze jakiegoś nowego singla, a Maciek niech jedzie do domu.
Bezczelny, nadęty, totalna słoma z butów. Niech on już zniknie z tego programu, bo szacunku do kobiet nie ma za grosz. Każdą partnerkę w programie traktuje jak marionetkę. Jak on się w ogóle się tam znalazł...
Fragmenty z Maćkiem już dawno przestały przypominać program rozrywkowy. Czemu producenci nie reagują w żaden sposób, mimo że znęca się już nad trzecią dziewczyną z kolei? Już dawno powinien zostać wyrzucony, niezależnie od decyzji widzów czy uczestników.

Głos w sprawie zabrały także uczestniczki poprzednich edycji. Ada Śledź regularnie komentuje fragmenty odcinków na oficjalnym kanale programu na Instagramie. I tym razem dała do zrozumienia, że jest zaskoczona tym, co dzieje się w willi.

Dzieje się, dzieje.
What?! - dodała z oburzonymi emoji.

Monika z kolei na swoim InstaStory wrzuciła ujęcia z wtorkowego odcinka. Na jednym z nich zwróciła się do Laury.

Myszko, uciekaj.
Jeden z najgorszych typów facetów - dodała.

Maciek nie jest jedynym uczestnikiem, któremu widzowie zarzucają niezdrowe zachowania. Podobnie to wygląda w przypadku Piotra z "Love Island", który manipuluje partnerką tak, by zawsze czuła się winna. Myślicie, że produkcja powinna coś z tym zrobić?

Zobacz też: "Love Island". Piotr nie rozumie, dlaczego Stella się od niego odsunęła. Wyjaśnienia Walerii też niewiele dały: Serio k***a?

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.