"Love Island". Piotr nie rozumie, dlaczego Stella się od niego odsunęła. Wyjaśnienia Walerii też niewiele dały: Serio k***a?

Za nami kolejny odcinek "Love Island". Panowie wrócili z Casa Amor. Podczas ich nieobecności doszło do kilku sytuacji, które postanowili wytłumaczyć. Piotr porozmawiał z Walerią, która jego zdaniem nastawiała Stellę przeciwko niemu.

W ostatnim odcinku "Love Island" odbyło się przeparowanie. Widzowie do końca mieli nadzieję, że Stella da szansę nowemu mieszkańcowi willi, Cezaremu, któremu od początku się podobała. Stało się jednak inaczej i zdecydowała, że chce kontynuować relację z Piotrem. Wieczorem opowiedziała mu, co się działo podczas jego nieobecności.

Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą

"Love Island". Uczestnicy komentują związek Piotra i Stelli

Przyznała, jak zachowywał się wobec niej Cezary. Nie przemilczała też tego, co powiedziały jej dziewczyny. Koleżanki z programu przeprowadziły z nią szczerą rozmowę na temat jej relacji z Piotrem. Przyznały, że przy Cezarym jest bardziej otwarta, a Piotr nie zawsze ją wspiera. Stella nie ukrywała, że nieco namieszały jej w głowie. Piotrowi nie spodobało się jednak to, że inni wtrącają się w ich relację. W ostatnim odcinku postanowił więc porozmawiać z dziewczynami. 

Zanim jednak doszło do konfrontacji, Mateusz, Piotr, Angela i Caroline zdążyli wzajemnie wymienić się spostrzeżeniami odnośnie relacji Piotra i Stelli. Uczestnicy jednomyślnie uznali, że Piotr jest zbyt surowy dla swojej partnerki:

Stella była innym człowiekiem przez te kilka dni. Teraz jest przygaszona. Moim zdaniem tu jest za dużo dominacji - przyznała Angela. 

Podobne wnioski wysnuła Waleria podczas późniejszej rozmowy z Piotrem. Uczestnik zauważył bowiem zdystansowanie Stelli i był ciekawy, jaki jest tego powód. 

Powiedziałyśmy jej po prostu, że akcje z twojej strony są trochę słabe. Wy często macie spiny i ona się trochę ciebie boi.

Jednak uwagi Walerii nie wzruszyły Piotra. Problemu dalej dopatrywał się w Cezarym. 

Jak wróciliśmy, to słyszałem takie opinie, że ona przy nim jest całkiem inna i taka rozpromieniona i sobie myślę, k*rwa serio?

Po rozmowie z Walerią Piotr zdecydował się poważnie porozmawiać z partnerką. Najprawdopodobniej nie spodziewał się jednak, że potwierdzi ona słowa swojej koleżanki.

Czasami jesteś tylko trochę dominujący. Czasami to jest fajne, ale są momenty, kiedy wolę, żebyś machnął ręką na pewne sprawy i tyle. 

A Wy co myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.