Jessica Mercedes powiększyła mocno usta. Fani zauważyli różnicę. "Wątpię, żeby się przyznała". Blogerka odpowiedziała

Jessica Mercedes eksperymentowała z wyglądem. Na najnowszych zdjęciach blogerki widać, że powiększyła wargi. Zdecydowała się na duży rozmiar ust.

Więcej newsów o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Impreza magazynu 'Vogue'Tłum gwiazd na imprezie "Vogue'a". Anna Lewandowska w zupełnie innym wydaniu

Jessica Mercedes wyjechała z Polski i eksploruje Islandię. Blogerka nie tylko podziwia zaśnieżone, baśniowe krajobrazy i wypoczywa w jacuzzi, oglądając zorzę polarną, lecz także dba o rozwój marki osobistej i organizuje w tym malowniczym kraju nordyckim profesjonalne sesje fotograficzne. Efekty jednej z nich pojawiły się na Instagramie. Fani influencerki są zachwyceni kolorystyką kadru i porównują pozującą na tle gór Jessikę do postaci z animowanych filmów - Elsy oraz Królowej Śniegu. Przy okazji internauci zauważyli, że celebrytka "poprawiała" urodę i powiększyła usta. 

Zobacz wideo Marta Linkiewicz rozpuszcza kwas w ustach

Jessica Mercedes potwierdza, że powiększyła usta

Sympatycy blogerki nie przeszli obojętnie obok klimatycznego zdjęcia, które opublikowała ich idolka. Na tle komentarzy, w których dominowały same zachwyty, wybijało się bezpośrednie pytanie jednej z internautek.

U kogo można tak ładnie powiększyć usta? - czytamy.

Niektórzy nie wierzyli w to, że Jessica przyzna się do eksperymentowania z medycyną estetyczną i podjudzali celebrytkę.

Wątpię, żeby się publicznie przyznała.

Mercedes jednak to zrobiła. W bardzo krótki i rzeczowy sposób potwierdziła przypuszczenia internautów i w odpowiedzi umieściła nazwę kliniki, w której dokonywała zabiegu.

 

Jak to zwykle bywa, do dyskusji włączyli się nie tylko zwolennicy "poprawek", lecz także ich przeciwnicy.

Ładnie? Przecież te usta są napompowane. Już brakło mi słów na te wywinięte wargi. Że ludzie jeszcze płacą za to. Szok - oceniła ostro fanka.

Najwyraźniej blogerka jest zadowolona z efektu, skoro tak chętnie reklamuje miejsce, w którym poddała się widocznej zmianie. Wam również się podoba?

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Na Pandorze poleciały iskry. Inga została znokautowana

Więcej o: