autor
open-image
Tym razem bohaterką naszego cyklu Stylizacja Tygodnia jest Julia Wieniawa. Jej zestaw to klasyka w miejskim wydaniu. Dominującą w tej stylizacji czerń przełamuje camelowy płaszcz. Podpowiadamy jak odtworzyć ten outfit.
Julia Wieniawa to polska aktorka, wokalistka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Obecnie najbardziej popularna gwiazda młodego pokolenia. Na małym ekranie możemy oglądać ją w serialach Rodzinka.pl oraz Zawsze warto. Zagrała także w kilku filmach fabularnych, a już niedługo zobaczymy ją w pierwszym polskim horrorze. Julia jest również twarzą wielu kampanii reklamowych, takich marek jak: Reebok, Deichmann, Soraya i H&M. Prowadzi także liczne imprezy branżowe, wydaje single i projektuje własne kolejce ubrań.

Julia Wieniawa odnajduje się świetnie w kwestiach mody i nowych trendów. Błyszczy nie tylko na czerwonych dywanie, wygląda pięknie także w codziennych stylizacjach. Jest styl i liczne kreacje możemy podziwić na jej prężnie działającym profilu na Instagramie, który obserwują 1.3 miliony użytkowników. Nam w oko wpadł zestaw z camelowym płaszczem i stylowymi botkami. Pokażemy wam, jak go odtworzyć.
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.