Otwarcie ZoZo Luxury. Stępień w krótkim żakiecie. Pieczonka w odważnych wycięciach. Torebka popsuła stylówę Hyży

Na uroczystym otwarciu linii ZoZo Luxury pojawił się tłum celebrytów. Magdalena Stępień zachwyciła w modnym żakiecie, a Magdalena Pieczonka postawiła na odważne wycięcia. U Mai Hyży dopatrzyliśmy się małej wpadki.

W ubiegłym roku marka ZoZo Design świętowała swoje 10-lecie na rynku. Z tej okazji powstała nowa linia ZoZo Luxury. W kolekcji dominują kamienie szlachetne, w tym diamenty. Na imprezie pojawiło się sporo rodzimych celebrytów. My postanowiliśmy przyjrzeć się wybranym stylizacjom. Naszą uwagę skradła Magdalena Stępień, która zdecydowanie zna się na obecnych trendach

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje

ZoZo Luxury. Magdalena Stępień w modnym żakiecie 

Magdalena Stępień na otwarciu ZoZo Luxury pojawiła się w krótkim żakiecie w czarno-białą pepitkę. Dobrała do niego szerokie jeansy, które doskonale wpisują się w obecne trendy. Stylizację dopełniły klasyczne szpilki. Uwagę zwróciła także fikuśna torebka z piór. Całość wypadła bardzo świeżo i nowocześnie. Jesteśmy na tak. 

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Fot. KAPiF

Magdalena Pieczonka to jedna z najpopularniejszych makijażystek w Polsce. Z jej usług korzysta wiele gwiazd. Influencerka założyła czarny kombinezon z odważnymi wycięciami. Stylizację przełamała ponadczasową ramoneską. Dopełnieniem były bardzo modne buty na wysokiej platformie. Okulary przeciwsłoneczne okazały się tu kropką nad "i". 

Magdalena PieczonkaMagdalena Pieczonka Fot. KAPiF

Maja Hyży poprawnie. Niestety torebka popsuła stylizację

Na imprezie z okazji otwarcia linii ZoZo Luxury nie zabrakło także Mai Hyży. Celebrytka założyła szary garnitur o bardzo modnym kroju. Uzupełniła go szpilkami w kolorze fuksji. Niestety torebka nie została tu zbyt fortunnie dobrana. Zdecydowanie lepiej prezentowałaby się tutaj kopertówka lub niewielki kuferek w mocnym kolorze. Więcej stylizacji gwiazd znajdziesz w galerii na górze strony. 

Maja HyżyMaja Hyży Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.