Gwiazdy na pokazie mody. Szapołowska i Kręglicka w takiej samej spódnicy. Ścibakówna nie boi się ryzyka

Plejada gwiazd zjawiła się na pokazie Macieja Zienia. Lamparska olśniła w pudrowym różu, a obok Kurdej-Szatan nie dało się przejść obojętnie. Nie zawiodły stylizacjami.

12 czerwca warszawska śmietanka celebrytów wybrała się na pokaz mody. Maciej Zień miał okazję zaprezentować kolekcję Rethink Fashion. Gwiazdy z kolei chętnie pozowały w stylizacjach od projektanta. Przyjrzeliśmy się tym najciekawszym.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska tego wieczora zaszalała ze spódnicą. Wybór padł na srebrną cekinową midi, którą zestawiła z dużo spokojniejszą górą. Na t-shirt narzuciła skórzaną marynarkę. Do tego dobrała buty na niskim obcasie i okulary przeciwsłoneczne. Usta podkreśliła czerwoną pomadką.

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Magda Pieczonka 

Tego wieczora Magda Pieczonka zaprezentowała się w jasnym komplecie składającym się z mini i krótkiej kurtki z dużymi kieszeniami. Do tego dobrała okulary z jasnymi szkłami oraz szpilki. Uwagę zwraca torebka. Całość dopełniły spore łańcuchy obwieszone na szyi. 

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Danuta Stenka

Danuta Stenka wybrała dość proste, a zarazem modne w ostatnim sezonie rozwiązanie. Na ściance zaprezentowała się w różowym komplecie garniturowym z czarną aplikacją. W ręku trzymała torebkę o fakturze imitującej skórę węża. Całość dopełniły eleganckie szpilki

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Agnieszka Dygant 

Z kolei obok Agnieszki Dygant nie dało się przejść obojętnie. Na pokaz Zienia wybrała dość interesującą stylizację składającą się ze srebrnego, połyskującego płaszcza i szerokich spodni. W ręku trzymała małą torebkę wysadzaną błyskotkami. Do tego dobrała delikatną biżuterię i sandały.

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jak zwykle nie zawiodła. Miała na sobie marynarkę w drobne paski o bardzo modnym kroju. Uwagę zwracają koronkowe wykończenia. Pod spodem dostrzegamy białą koszulę. Do tego dobrała ciemne jensy i cekinową torebkę.

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Magdalena Lamparska 

Magdalena Lamparska olśniła w pudroworóżowym garniturze. Pod marynarką dostrzegamy białą koszulkę. W ręku trzymała gładką torebkę w ciemnym kolorze. Stylizacja była bardzo prosta, ale wcale nie nudna. Spójrzcie tylko na te buty. Całe błyszczały.

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówka na ściance zaprezentowała się w czarnej maxi z głębokim dekoltem i można było pomyśleć, że nic ciekawego się tu nie wydarzy, a jednak. Kiedy spoglądamy na dół kreacji, naszym oczom ukazuje się ogromna puma nadrukowana na sukienkę. Do tego dobrała chustę od Louis Vuitton i małą torebkę.

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Aneta Kręglicka

Z kolei Aneta Kręglicka wybrała jeansową katanę i błyszczącą spódnicę. Wyglądała uderzająco podobnie do tej, którą założyła Szapołowska na tej samej imprezie. Modelka i bizneswoman w ręku trzymała czarną torebkę i do całości dobrała szpilki w tym samym kolorze. Stylizację dopełniły długie kolczyki i ciemne okulary.

Pokaz modyPokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.