Magda Pieczonka zaręczyła się! To był wyjątkowy moment. Jest i pierścionek z dużym kamieniem

Słynna makijażystka gwiazd powiedziała "tak" podczas urlopu na słonecznej Majorce. Przyjęła oświadczyny ukochanego Łukasza i pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie.

Magda Pieczonka to znana makijażystka, stylistka rzęs oraz youtuberka. Często pracuje przy produkcjach filmowych i sesjach fotograficznych. Dba o makijaż wielu polskich gwiazd (np. Dody, Natalii Siwiec, Patrycji Markowskiej, Mai Sablewskiej czy Julii Wieniawy). Korzystając ze stopniowo znoszonych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, wizażystka wraz z ukochanym udała się na urlop na Majorkę. Tam Łukasz zaskoczył Magdę oświadczynami.

Zobacz wideo

Magda Pieczonka zaręczyła się!

Magdę Pieczonkę na Instagramie obserwuje 612 tysięcy osób. Na swoim profilu makijażystka chętnie dzieli się z fanami kulisami pracy, jak i kadrami z życia prywatnego. Gwiazda postanowiła odpocząć i wyjechać na Majorkę, jednak jak na influencerkę przystało, relacjonuje obserwatorom cały pobyt na hiszpańskiej wyspie. Na jednym z InstaStories Magda pochwaliła się, że jej partner Łukasz, poprosił ją o rękę. Przy okazji zaprezentowała obserwatorom imponujący pierścionek z diamentem.

Już mogę mówić oficjalnie, że jestem narzeczoną - wyznała z radością Pieczonka.

Magda PieczonkaMagda Pieczonka Instagram / @magdapieczonkamakeup

Pomimo że Magda dzieli się z obserwatorami sporą częścią swojego życia, pewne sfery pozostawia tylko dla siebie. O jej narzeczonym wciąż niewiele wiadomo. Łukasz trzyma się z dala od ścianek i blasku fleszy. Para jest ze sobą od dłuższego czasu. Narzeczony makijażystki ma profil na Instagramie @lukasz_ymcmb, jednak widnieje na nim tylko pięć zdjęć. Z opublikowanych fotografii można wywnioskować, że jest on fanem szybkich samochodów, sportów wodnych i narciarstwa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.