Jan Bednarek i Julia Nowak już po ślubie. Trzymali go w tajemnicy do samego końca

Piłkarz reprezentacji Polski, Jan Bednarek, i jego partnerka Julia Nowak, są już po ślubie. Ceremonia odbyła się w Boże Ciało, a młodej parze udało się wszystko zachować w sekrecie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Jan Bednarek to jeden z piłkarzy, grających w reprezentacji Polski. Chociaż nie cieszy się może tak dużą popularnością, jak niektórzy koledzy z boiska, z pewnością nie ma powodów do narzekania. Prywatnie związany jest z 25-letnią Julią Nowak, z którą wychowuje córkę Lilly.

Jan Bednarek i Julia NowakJan Bednarek został ojcem! Jego partnerka Julia Nowak urodziła

Choć para tworzy udany związek już od kilku lat, dotychczas żadne z nich nie wspominało o ślubie. Aż do teraz. Okazuje się, że zakochani w Boże Ciało powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Zobacz wideo Wersow o ślubie i rodzinie Friza. Rozmawiali już o dzieciach

Jan Bednarek i Julia Nowak po ślubie. Piłkarz i jego partnerka pobrali się w Boże Ciało

Jak przystało na prawdziwą WAG, Julia Nowak aktywnie prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie chwali się podróżami, chwilami spędzonymi z piłkarzem i ich córką oraz wystawnym życiem. W czwartek na jej koncie na Instagramie pojawiły się nagrania, które zwróciły uwagę fanów. Na jednej z nich można zobaczyć fryzjera Kajetana Górę, na drugim zaś Magdalenę Pieczonkę, robiącą makijaż partnerce piłkarza.

Jan Bednarek, Julia NowakJan Bednarek, Julia Nowak Instagram @magdapieczonkamakeup

Chociaż sami zainteresowani nie potwierdzili, że oficjalnie weszli w związek małżeński, zrobiła to za nich makijażystka. Na profilu Pieczonki znalazła się bowiem szczegółowa relacja z ceremonii, którą parze młodej udało się utrzymać w tajemnicy aż do samego końca. Widać na niej Julię Nowak w efektownej sukni z długim trenem oraz Jana Bednarka w stylowym garniturze, trzymającego na rękach małą Lilly. Pozostałe ujęcia nie pozostawiają wątpliwości, że sportowiec i jego partnerka zostali mężem i żoną. 

Wojciech Modest AmaroCórka Wojciecha Modesta Amaro wyszła za mąż. Miała na sobie piękną suknię

Więcej o: