Córka żony Wojciecha Modesta Amaro wyszła za mąż. Co za kreacja! Uwagę zwracają perełki na welonie

Wojciech Modest Amaro miał powód do radości, ponieważ córka jego żony wzięła ślub. Na InstaStories można było podejrzeć, jak ojczym odprowadzał ją do ołtarza. Kreacja panny młodej robi wrażenie.

Więcej artykułów na temat ślubów dzieci znanych i lubianych przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Wojciech Modest Amaro miał ostatnio powód do świętowania. Córka jego żony, Zuzanna, wzięła ślub, a poruszony restaurator odprowadził ją do ołtarza. Wszystko zostało zarejestrowane na relacji na Instagramie. Trzeba przyznać, że ceremonia wyglądała bajkowo.

Zobacz wideo Wojciech Modest Amaro: Góry inspirują mnie kulinarnie

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Wojciech Modest Amaro wzruszony odprowadza córkę żony do ołtarza. To ujęcie skradnie wam serce

Wojciech Modest Amaro razem z Agnieszką Amaro tworzą udany związek od wielu lat. Para na co dzień nie pokazuje się zbyt często i starannie wybierają wydarzenia, na których się pojawiają. Razem wychowują czwórkę dzieci, dwóch synów: Nicolasa i Gabriela oraz córki z poprzedniego związku żony: Karolinę i Zuzannę. To właśnie jedna z nich, Zuzanna, wyszła niedawno za mąż. Wojciech Modest Amaro doznał sporego zaszczytu, ponieważ mógł odprowadzić córkę do ołtarza.

Wojciech Modest AmaroWojciech Modest Amaro Instagram / Wojciech Modest Amaro screen

Restaurator na tę rodzinną okazję wybrał idealnie skrojony garnitur w granatowym kolorze. Największe jednak wrażenie wzbudził welon panny młodej - spektakularny z naszywanymi perłami. Wyglądał naprawdę imponująco. 

Wojciech Modest Amaro - córkaWojciech Modest Amaro - córka Instagram / @amaroaga screen

Kreacja z głębokim dekoltem także mogła zaskoczyć gości, ponieważ nie każda panna młoda zdecydowałaby się na tak odważne wycięcie w tym dniu. Uwagę przyciąga także ciekawe upięcie materiału, tworzące z materiału tzw. "łódkę". Mimo tej niekonwencjonalnej sukni córka Agnieszki Amaro wyglądała pięknie, a eleganckie perły dopełniły wysublimowaną kreację i nadały całości wytrawnego charakteru.

Więcej o: