Wieniawa, Woźniak-Starak, Rozenek, Socha i inni na urodzinach Jemioła. Postawiły na odważne stylizacje. Cekiny, brokaty...

Łukasz Jemioł świętował 40 urodziny. Z tej okazji nie mogło zabraknąć na imprezie polskiej celebryckiej śmietanki. Na przyjęcie w stylu lat 80. przyjechał tłum gwiazd.

Projektant Łukasz Jemioł 40. urodziny świętował w stylu dekady, w jakiej się urodził. Lata 80. stały się motywem przewodnim całej imprezy, i łatwiej chyba wyliczyć, kogo na niej zabrakło. W sobotnie popołudnie gwiazdy po odespaniu intensywnego piątkowego wieczoru dzielą się fotkami z przyjęcia.

Zobacz wideo Sara Boruc na pokazie Diora

Tłum gwiazd na urodzinach Łukasza Jemioła

Na imprezie nie mogło zabraknąć najbardziej popularnych polskich celebrytek. Do projektanta przyjechała m.in. Małgorzata Rozenek, która na ten tematyczny wieczór wybrała garnitur z marynarką i kamizelką. Męską stylizację "zmiękczyła" kobiecą fryzurą i sporymi klipsami na uszach.

Wśród zaproszonych gości znalazły się też Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Magda Pieczonka, Małgorzata Socha, Julia Wieniawa, Anna Czartoryska-Niemczycka, Jakob Kosel, Beata Ścibakówna, Anna Puślecka, Anna Kalczyńska i wiele innych. Gwiazdą wieczoru nie był jednak wyłącznie Łukasz Jemioł. Prywatny koncert dla gości zaśpiewała Natalia Kukulska, która wykonała hity z dawnych lat.

Gwiazdy na imprezie Łukasza JemiołaGwiazdy na imprezie Łukasza Jemioła Fot. Łukasz Jemioł / Instagram

Gwiazdy na imprezie Łukasza JemiołaGwiazdy na imprezie Łukasza Jemioła Fot. Małgorzata Rozenek / Instagram


Wiele prywatnych zdjęć celebrytów z tego wieczoru znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Gwiazdy dopisały nie tylko pod względem frekwencji, ale i stylizacji. Dominowały cekiny, brokaty, tapiry na głowach. Do tego nutka grounge'u, rocka i glanów, kilka miłośniczek fitnessu i na deser - udawany Karl Lagerfeld (w tej roli stylistka Jola Czaja). Było kolorowo, głośno i na bogato. Łukasz Jemioł ma teraz kolejnych dziesięć lat na wymyślenie motywu przewodniego następnej imprezy urodzinowej - tym razem z okazji ukończenia 50. roku życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.