Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak to polska prezenterka radiowa i telewizyjna. Karierę dziennikarską rozpoczynała od współpracy z radiową Jedynką, następnie pracowała w TVP. Była prowadzącą programów "Na językach" oraz "Aplauz, aplauz!". W ostatnich latach była prowadzącą w TVN, do której należały programy "Azja Express" i "Ameryka Express" oraz "Big Brother".

Data urodzenia: 15 kwietnia 1978 r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Wzrost: 176 cm
Nazwisko: z domu Szulim, Woźniak-Starak po mężu
Instagram: @aga_wozniak_starak
Związek: wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku

Agnieszka Woźniak-Starak: życie zawodowe

Agnieszka Woźniak-Starak (z domu Szulim) przyszła na świat 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie. Ukończyła wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP.

Przez dwa lata pracowała w Radiowej Jedynce (2003-2004), gdzie prowadziła poranną audycję "Obudź się".

Od 2005 do 2009 roku Agnieszka Woźniak-Starak związana była z Telewizją Polską. Prowadziła program "Kawa czy herbata?", "Normalnie o tej porze", współprowadziła poranny program "Pytanie na śniadanie". Pełniła funkcję konferansjerki na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz prowadziła z Hubertem Urbańskim drugą edycję programu typu talent show ""Bitwa na głosy".

Przez ponad rok Woźniak-Starak prowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję w radiu Esca Rock (2012-2013), a w 2013 roku zaczęła współpracę ze stacją TVN. Prowadziła wakacyjne wydania programu "Dzień dobry TVN", program "Aplauz, aplauz". W 2013 roku została gospodynią programu "Na językach" (show-biznesowy program emitowany na TVN) i "Stylowy magazyn" (lifestyle'owy program emitowany na TVN Style).

W 2013 roku Agnieszka Woźniak-Starak została nominowana do Telekamery 2013 w kategorii "osobowość telewizyjna".

W latach 2016-2018 prowadziła na antenie TVN program "Ameryka Express" i "Azja Express", programy na TVN Style oraz na TVN 7 "Big Brother".

Agnieszka Woźniak-Starak: życie prywatne

Agnieszka Woźniak-Starak w 2008 roku wyszła za Adama Badziaka. Dziennikarka przejęła wtedy nazwisko męża, ale w 2013 roku para rozstała się, a w 2015 otrzymała rozwód.

Krótko później Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła spotykać się z milionerem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ten w 2015 roku, podczas "Balu Nocy Letniej" Fundacji TVN, oświadczył się jej na oczach kamer. Para wzięła ślub rok później w Wenecji, zaś Agnieszka ponownie zmieniła nazwisko na mężowskie.

Miesiąc przed trzecią rocznicą ślubu pary, w sierpniu 2019 roku Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na motorówce na jeziorze Kisajno przy Giżycku.

Zobacz więcej:

Piotr Woźniak-Starak - Paulina Sykut-Jeżyna - Doda

agnieszka woźniak-starak

Więcej o:

agnieszka woźniak-starak

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.