Anna Lewandowska na akcji charytatywnej. Kreacja nie powala, ale patrzymy na make-up. Widać, że zmieniła makijażystkę

Anna Lewandowska wskoczyła w elegancką kreację i pojawiła się na charytatywnym evencie. Pochwaliła się zdjęciami. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska 28 kwietnia odwiedziła Warszawę, by wziąć udział w imprezie charytatywnej. Na evencie pojawiła się w kreacji od Macieja Zienia. Przed wydarzeniem natomiast odwiedziła makijażystkę gwiazd - Magdalenę Pieczonkę.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak tańczy do "Loco Contigo"

Szokujące teorie spiskowe na temat gwiazdTeorie spiskowe na temat gwiazd. Bieber jaszczurem i reinkarnacja Shakespeare'a

Anna Lewandowska nie zaszalała z kreacją. A co z makijażem?

Anna Lewandowska jest w Europejskim Centrum Budo - Dojo Stara Wieś, gdzie prowadzi swój Camp by Ann. Trenerka 28 kwietnia wyrwała się jednak na jeden wieczór do Warszawy, by móc uczestniczyć w kolacji charytatywnej, gdzie bawiła się w towarzystwie Joanny Przetakiewicz. Wcześniej bizneswoman przyleciała helikopterem na obóz Lewandowskiej, by wygłosić mowę coachingową. 

Teleportacja. Słuchajcie, jestem w Warszawie, ale w nocy wracam oczywiście do moich uczestniczek, żeby poprowadzić trening, także szybka akcja w Warszawie - przyznała trenerka.

Na wydarzeniu byli także Omena Mensah, Zofia Ślotała, Tomasz Lis, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Edward Miszczak, Anna i Jerzy Starakowie,  Alan Starski czy Dominika Wielowieyska. 

 

Na imprezie Lewandowska pojawiła się w niebieskiej, długiej sukience od Macieja Zienia. Ozdobą kreacji były koronkowe elementy. Uwagę zwracała także góra sukienki wykończona ażurowym materiałem. Całość dopełniała prosta marynarka w takim samym kolorze.

Trenerka prezentowała się elegancko, ale niestety nudno. Uwagę zwraca za to makijaż żony piłkarza. Tego dnia zrezygnowała z usług swojej dotychczasowej makijażystki Patrycji Dobrzenieckiej i wybrała się wyjątkowo do Magdaleny Pieczonki, o której ostatnio było głośno po tym, jak wykonała makijaż Blance Lipińskiej. Tym razem makijażystka gwiazd spisała się - zafundowała Lewandowskiej wyrazisty makijaż, podkreślający jej oczy i brwi. Nie szalała z kolorami - postawiła na ciepłe odcienie. I dobrze, bo w takich trenerka prezentuje się najlepiej. Efekt ocenie sami, my jesteśmy na tak. 

 

Więcej zdjęć Lewandowskiej znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska tłumaczy, co stało się z jej twarzą na premierze "365 dni: Ten dzień"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: