Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, z wykształcenia prawniczka, z zawodu projektantka mody jest jednocześnie doskonałym przedsiębiorcą oraz matką trójki dzieci. To dyrektor kreatywna domu La Mania oraz była, wieloletnia partnerka najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka.


Imię i nazwisko: Joanna Przetakiewicz
Data urodzenia: 11 grudnia 1967
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: przedsiębiorca, prawnik, projektantka mody
Dzieci: Aleksander, Filip i Jakub
Facebook: facebook.com/joannaprzetakiewiczlamania
Instagram: instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz - biografia

Joanna Przetakiewicz urodziła się w 1967 roku i przez całe swoje życie związana była z Warszawą. Ukończyła studia prawnicze. W wieku 20 lat wyszła za mąż i rozwiodła się po 16 latach małżeństwa. Z tego związku ma 3 synów. Tuż po studiach, w 1992 roku Joanna Przetakiewicz założyła ze swą ówczesną bratową jedną z pierwszych sieci firm stomatologicznych - "Vita-Dent Centrum Stomatologiczne". Firma działa do dziś, a kobiety - pomimo rozwodu nadal współpracują razem. W 2010 roku Joanna Przetakiewicz utworzyła swoją markę odzieżową La Mania, której celem jest stworzenie kolekcji, dostępnej w sklepach.

Joanna Przetakiewicz - związek z Janem Kulczykiem


Do 2005 roku nie wiele osób kojarzyło nazwisko Joanny Przetakiewicz. Zmieniło się to jednak po tym, jak kobieta weszła w związek ze starszym o 21 lat, Janem Kulczykiem, który prawdopodobnie dla niej porzucił żonę, Grażynę Kulczyk. Para najprawdopodobniej poznała się na przyjęciu wspólnej znajomej, niedługo po rozwodzie Przetakiewicz z mężem. Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli w związku ponad 8 lat, jednak nie zdecydowali się przez ten czas na małżeństwo. Ostatni raz para pojawiła się razem na ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Po zakończeniu związku oraz po śmierci Jana Kulczyka, celebrytka nadal ciepło się o nim wypowiadała, twierdząc, że był to jej partner ale też najlepszy przyjaciel. Niewątpliwie związek przyniósł Przetakiewicz ogromną popularność i projektantka od kilku lat jest obserwowana przez fotoreporterów.

joanna przetakiewicz

Więcej o:

joanna przetakiewicz

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.