Magda Pieczonka wykonała makijaż Mai Sablewskiej. Decydowali o nim internauci. "Skupiłam się na mocnym oku"

Maja Sablewska od lat współpracuje z Magdą Pieczonką, która wykonuje makijaże wielu gwiazdom polskiego show-biznesu. Po przeprowadzonej wśród fanów ankiecie, przyszedł czas na wykonanie zwycięskiego makijażu. Oto efekty.

Maja Sablewska pilnuje nie tylko trafionych i modnych stylizacji, lecz także dopasowanych makijaży. Przed każdym ważnym wyjściem celebrytka odwiedza Magdę Pieczonkę, która zawsze wie, jak idealnie dobrać dla niej odpowiednie kolory, które uzupełnią cały look. Tym razem wyszło dość nietypowo. O tym, co znajdzie się na twarzy Sablewskiej, zadecydowali internauci.

Zobacz też: Maja Sablewska prezentuje umięśnione pośladki, wyginając się na balkonie. Internauta: Jakie piękne ciało!

Maja Sablewska bez stanikaMaja Sablewska została brunetką. Nowy kolor bardzo jej pasuje. Klasa!

Zobacz wideo Maja Sablewska mówi nam o swoich relacjach z synem Mazolewskiego. Opowiedziała też o powrocie do Wojtka

Fani Sablewskiej wybrali dla niej makijaż. Oto efekty

Maja i Magda zdecydowały się podjąć wyzwania i oddać decyzję w ręce fanów. Tym sposobem internauci zadecydowali, że chcieliby zobaczyć Sablewską w mocnym makijażu oka typu smokey eye.

Wy zdecydowałyście, ja umalowałam. Możemy więc powiedzieć, że to nasza wspólna praca. Tak prezentuje się Maja w efekcie końcowym. Skupiłam się tu na mocnym oku i na naturalnym efekcie glow - tłumaczy Pieczonka.
 

Nie zabrakło też mocniejszego akcentu w postaci sztucznych rzęs, które miały podkreślić spojrzenie Mai. Rozświetlona cera i zaznaczone wysokie kości policzkowe uwydatniają rysy twarzy, przez co celebrytka wygląda jeszcze szczuplej. Inne niż zwykle podkreślenie oka zdecydowanie sprzyja urodzie Sablewskiej. Całość prezentuje się o wiele lepiej niż mocny makijaż. Maja wygląda na wypoczętą! Naszym zdaniem zmiana zdecydowanie na plus! Pokusilibyśmy się nawet o wersję bez doczepianych rzęs.

Kaja Śródka jak Uma ThurmanKaja Śródka wygląda jak Uma Turman? Ten makijaż to podkreślił!

Zobacz też: Maja Sablewska bez makijażu świętuje Wielkanoc. Internauta: Piękne, naturalne i bez pokazywania cycków? Można!

Więcej o: