Uważacie, że Kaja Śródka jest podobna do Umy Thurman? To musicie zobaczyć, co zrobiła z nią makijażystka gwiazd

Kaja Śródka jest niezwykle piękną kobietą, a wiele osób widzi w niej podobieństwo do Umy Thurman. Makijażystka gwiazd, Magdalena Pieczonka, postanowiła to podkreślić.

Kaja Śródka jest utalentowaną projektantką, która specjalizuje się w tworzeniu fraków dla kobiet. Artystka postanowiła oddać się w ręce znanej polskiej makijażystki gwiazd Magdaleny Pieczonki.

Pieczonka postanowiła zafundować Śródce hollywoodzki makijaż, dzięki któremu ta miała upodobnić się do Umy Thurman. I faktycznie - Kaja Śródka przypomina nieco gwiazdę "Pulp Fiction". Makijaż jednak to uwydatnił, a nawet sprawił, że trudno ją od Umy Thurman rozróżnić. 

Zobaczcie sami jak przebiegła cała ta niesamowita metamorfoza. 

 

Pod filmem pojawiło się mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy. Fani makijażystki nie szczędzili jej komplementów:

Boże, przepięknie! Zawsze podziwiam modelkę, ale bardziej makijażystkę.

Makijaż na poziomie. Super!

Magda, jesteś genialna w tym co robisz! Potrafisz makijażem wydobyć piękno z każdej kobiety! WOW!

Super efekt, a fryzura marzenie.

Myślałam, że to Uma Thurman. Piękny makijaż.

W trakcie wykonywaniu make-upu Magdalena Pieczonka podpytywała Kaję Śródkę, jak maluje się każdego dnia. Okazało się, że projektantka popełnia jeden ważny błąd. Chodzi o nakładanie podkładu palcami. Dużo lepszy efekt można osiągnąć posługując się beauty blenderem lub gąbkami tego typu. Fani byli więc również zadowoleni, że mogą od podstaw poznać tajniki makijażu takiej profesjonalistki.

ago

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.