Kaja Śródka projektuje ubrania, ale o modzie wie chyba niewiele. Jej ostatnia stylizacja to PORAŻKA. Tu nic do siebie nie pasuje!

Kaja Śródka na imprezie Fresh Fashion Awards zjawiła się w różowej bluzce i luźnych spodniach, które skutecznie ukryły wszelkie atuty celebrytki. Szkoda!

Kaja Śródka w 2014 roku została mamą. Od tego czasu znacznie ograniczyła wyjścia publiczne, kiedy więc zjawia się na ściankach, wzbudza spore zainteresowanie. Podczas ostatniej imprezy Śródka zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Niestety, nie ze względu na udaną stylizację...

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Podczas finału Fresh Fashion Awards Śródka pojawiła się w różowym topie ze sztywnego materiału i białych spodniach w niezobowiązującym stylu. Niestety, poszczególne elementy ubioru kompletnie do siebie nie pasowały, nie mówiąc o tym, że krój spodni sprawiał, że tuż poniżej bluzki tworzyło się bardzo dziwnie wyglądające wybrzuszenie.

To nie pierwszy raz, kiedy Śródce zdarzyło się "wyróżnić" stylizacją. Zobaczcie sami:

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk na imprezie. To NIE BYŁ bal przebierańców. Więc dlaczego tak się ubrali?!

MK

Więcej o:
Komentarze (12)
Kaja Śródka projektuje ubrania, ale o modzie wie chyba niewiele. Jej ostatnia stylizacja to PORAŻKA. Tu nic do siebie nie pasuje!
Zaloguj się
 • Gość: Nina_R

  Oceniono 11 razy 7

  Dlaczego nie pasuje? Wszystko pasuje. Motyw pasków na bluzce powtarza się na butach i torebce. Biel i czerń, ożywiona na topie różem. Całkiem logiczna całość.

 • Gość: MIMI

  Oceniono 1 raz 1

  CO ZA GĘBA

 • Gość: Ann

  Oceniono 1 raz 1

  Buty ohydne, wszystko psują! Facet fajny, ale do bluzki i torebki niestety nie pasuje!

 • Gość: Eva

  Oceniono 5 razy 1

  A kto by o niej w ogóle słyszał, gdyby nie wcześniejszy związek z Szycem? Z niej taka stylistka, jak z koziej d... puzon.

 • Gość: as

  Oceniono 5 razy 1

  wygląda super.

 • Gość: Ryska

  Oceniono 7 razy 1

  Ona zawsze tak szkaradnie

 • Gość: Izka

  0

  Super stylizacja. Bardzo oryginalna! Widać, ze Kaja pokombinowała i wymagało to kreatywności. A nie standardowo sukienka-worek i czarne szpilki

 • Gość: gosc

  0

  ten kto tak napisal sam chyba ma gust do d...py

 • Gość: Eksklamator

  Oceniono 6 razy 0

  Nie pasuje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX