Martyna Gliwińska zaręczyła się! Oliwia Bieniuk pospieszyła z komentarzem

Była partnerka Jarosława Bieniuka podzieliła się na Instagramie szczęśliwą nowiną. Martyna Gliwińska ogłosiła zaręczyny z partnerem, którego personalia do dziś utrzymuje w tajemnicy.

O Martynie Gliwińskiej głośno zrobiło się za sprawą relacji z Jarosławem Bieniukiem. Była pierwszą partnerką piłkarza po śmierci Anny Przybylskiej, dlatego ich związek wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów. W 2020 roku para doczekała się dziecka, jednak kilka miesięcy później poinformowała o rozstaniu. Od pewnego czasu w życiu Gliwińskiej jest nowy mężczyzna. Nie jest on jednak osobą medialną, dlatego influencerka i projektantka wnętrz nie zdecydowała się pokazać jego twarzy ani ujawnić nazwiska. Pod koniec sierpnia pochwaliła się jednak w mediach społecznościowych, że ukochany poprosił ją o rękę.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o śmierci mamy

Małgorzata Kożuchowska i Agata KuleszaKożuchowska i Kulesza wynajmowały razem kawalerkę na studiach. Oto przyjaźnie gwiazd

Martyna Gliwińska chwali się zaręczynami. Oliwia Bieniuk gratuluje

Partner oświadczył się Gliwińskiej podczas wakacji na Bali, na które udali się wspólnie w połowie sierpnia. Influencerka zamieściła na Instagramie czarno-biały filmik, na którym w przepięknych okolicznościach przyrody prezentuje pierścionek ze sporych rozmiarów kamieniem i przytula ukochanego. Nie pokazała jednak jego twarzy.

Tak długo ci to zajęło, ale w końcu mnie znalazłeś - podpisała post Martyna Gliwińska.
 

DodaDoda zamieszkała w willi za cztery miliony!

Przyjaciele i fani pospieszyli z życzeniami dla narzeczonych. Wpis skomentowała także zachwycona wiadomością Oliwia Bieniuk.

Omg, gratulacje! - napisała córka Jarosława Bieniuka.

Pod koniec czerwca Martyna Gliwińska w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała, że nadal ma dobre relacje z córką byłego partnera. Przyznała, że cały czas mają kontakt, piszą do siebie i bardzo się lubią.

Na temat obecnego ukochanego influencerka mówi natomiast niewiele. Wiadomo jedynie, że poznali się w pracy i błyskawicznie w sobie zakochali.

Poznaliśmy się w mojej pracy. Zaprosił mnie do zrobienia projektu i jakoś między nami zaiskrzyło. Można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Gliwińska dodała również, że jej partner bardzo dobrze dogaduje się z jej synem Kazikiem i jest bardzo opiekuńczy, czym ją ujął.

Zakochanym gratulujemy zaręczyn!

Więcej o: