Martyna Gliwińska szczerze o relacjach z Oliwią Bieniuk. Zdradziła, co się zmieniło

Podczas ostatniego wywiadu Martyna Gliwińska zdradziła, czy nadal ma kontakt z Oliwią Bieniuk. Zdradziła także, kto jest najwierniejszym fanem córki Anny Przybylskiej.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Martyna Gliwińska w lokach. Co za stylizacja!

Martyna Gliwińska zaistniała w polskim show-biznesie jako partnerka Jarosława Bieniuka. Choć jej związek z piłkarzem należy już do przeszłości, byli partnerzy razem wychowują syna Kazika. W rozmowie z portalem Jastrząb Post blogerka zdradziła, jak obecnie wyglądają jej relacje z Oliwią Bieniuk, najstarszą pociechą sportowca.

Martyna Gliwińska szczerze o relacjach z Oliwią Bieniuk. "Są inne, niż jak była dzieckiem"

Po rozstaniu z Jarosławem BieniukieMartyna Gliwińska układa sobie życie na nowo. Blogerka znów jest szczęśliwie zakochana. Ostatnio celebrytka została zapytana przez reporterkę portalu Jastrząb Post o relacje z Oliwią Bieniuk. Okazuje się, że panie nadal bardzo się lubią i utrzymują stały kontakt.

Mamy relacje koleżeńskie, ona już jest dorosłą kobietą, więc one są inne, niż jak była dzieckiem. Lubimy się, piszemy do siebie. Więc te relacje są bardzo fajne - zdradziła Gliwińska.

Mama Kazika dodała, że bacznie śledziła występy córki byłego partnera w "Tańcu z Gwiazdami". Wyznała także, że jej syn jest największym fanem przyrodniej siostry.

Oczywiście, że oglądałam. Kibicowałam jej bardzo mocno. Zresztą właśnie z Kazimierzem, który jest jednym z jej największych fanów. Tańczył razem z nią - opowiadała.

Martyna Gliwińska stwierdziła także, że Oliwia powinna kontynuować karierę w mediach.

Myślę, że powinna iść głównie w stronę taką, jaką ona chce. Modeling, aktorstwo. Jest bardzo fotogeniczna, więc pewnie świetnie się w tym sprawdzi - chwaliła pociechę Anny Przybylskiej projektantka.

Myślicie, że już niedługo będziemy częściej widywać Oliwię Bieniuk w telewizji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.