Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk to polski piłkarz. Karierę sportowca zaczął już w dziecińtwie, od najmłodszych lat trenował piłkę nożną. Przez kilka lat grał w barwach tureckich w klubie Antalyaspor Kulubu. Prywtanie był mężem aktorki Anny Przybylskiej, która zmarła na raka trzustki w 2014 roku.

Data urodzenia: 4 czerwca 1979 r.
Miejsce urodzenia: Gdańsk
Wzrost: 192 cm
Pseudonim: Palmer, Marylka
Rodzina: córka Oliwia, syn Szymon, syn Jan

Jarosław Bieniuk: życiorys (początki kariery)

W 2006 roku Jarosław Bieniuk podpisał kontrakt z turecką drużyną Antalyaspor Kulubu. Zespół awansował do tureckiej superligi. W barwach klubu Bieniuk rozegrał pięćdziesiąt trzy spotkania i strzelił 3 bramki.
W 2009 roku piłkarz podpisał kontrakt z pierwszoligową drużyną Widzew Łódź. Zespół awansował z I. ligi do Ekstraklasy, jednak PZPN zdecydował zdeklasować klub do pierwszej ligi w związku z aferą korupcyjną.
W 2012 roku Bieniuk stał się na powrót piłkarzem Lechii Gdańsk, która była wówczas w T-Mobile Ekstraklasie. Karierę piłkarską zakończył w 2004 roku, został jednak dyrektorem sportowym Lechii.

Jarosław Bieniuk: rozkwit kariery

Od 2002 roku Jarosław Bieniuk związany był z aktorką Anną Przybylską. Tworzyli rodzinę, choć nigdy nie sformalizowali swojego związku. Owocem ich miłości jest troje dzieci: córka Oliwia (ur. 2002 r.), syn Szymon (ur. 2006 r.), syn Jan (ur. 2011 r.). Szczęście rodzinne przerwała tragedia, jaką była śmierć Anny Przybylskiej w 2014 roku (aktorka zmarła na raka trzustki).

Zobacz także:

Robert Lewandowski - Katarzyna Bujakiewicz

jarosław bieniuk

Więcej o:

jarosław bieniuk

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.