Oliwia Bieniuk i Martyna Gliwińska były przyjaciółkami. Wiadomo, jak teraz wyglądają ich relacje

Martyna Gliwińska była partnerką Jarosława Bieniuka i wspierała jego oraz dzieci po śmierci Anny Przybylskiej. Oliwia Bieniuk zdradziła, czy obecnie nadal mają ze sobą kontakt.

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka Jarosława Bieniuka, która coraz śmielej radzi sobie w polskim show-biznesie. Ma na swoim koncie różne sesje zdjęciowe. Wystąpi również w najnowszej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Podczas jednego z najnowszych wywiadów padło pytanie na temat Martyny Gliwińskiej.

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk o kontaktach z Martyną Gliwińską

Podczas rozmowy z reporterką Party.pl Oliwia Bieniuk została zapytana między innymi o to, jak obecnie wyglądają jej stosunki z dawną partnerką Jarosława Bieniuka. Okazało się, że nadal utrzymują ze sobą kontakt, choć nie jest on taki sam jak dawniej.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska była wybrednym dzieckiem. "Parówki oddawałam pieskom"

Ten kontakt jest już mniejszy, ale od czasu do czasu się do siebie odzywamy – wyjaśniła

Przy okazji córka byłego piłkarza zdradziła, że systematycznie widuje się ze swoim najmłodszym bratem Kazikiem. Chłopiec jest owocem związku Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej.

Kazik do nas przyjeżdża – mówiła 18-latka i wytłumaczyła, że ma to miejsce raz w tygodniu.

Edyta Pazura, Cezary Pazura z córkąDwie najstarsze córki Cezarego Pazury na wspólnym zdjęciu. "Piękna relacja"

Niegdyś Oliwia Bieniuk i Martyna Gliwińska były przyjaciółkami. Piłkarz związał się z kobietą dwa lata po tym, gdy odeszła jego ukochana – Anna Przybylska, z którą doczekał się do trojga dzieci. Gliwińska była dla jego pociech prawdziwym oparciem, o czym w wywiadzie dla "Vivy!" rok temu wspominała sama Oliwia.

Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje – wspominała wtedy.

Obecnie Jarosław Bieniuk związany jest z Zuzanną Pactwą. Z nią również najstarsza córka byłego piłkarza znalazła porozumienie.

Więcej o: