Dwie najstarsze córki Cezarego Pazury na wspólnym zdjęciu u jego żony. Internauci zachwyceni. "Piękna relacja"

Anastazja, córka Cezarego Pazury z pierwszego małżeństwa, zapozowała do zdjęcia ze swoją przyrodnią siostrą Amelią. Ujęciem pochwaliła się na Instagramie żona aktora.

Cezary Pazura może pochwalić się łącznie czworgiem dzieci. Najstarsza z nich w tym roku skończy 33 lata i jest owocem pierwszego małżeństwa aktora z Żanetą, które nie okazało się dla niego szczęśliwe. Anastazja ma bardzo dobry kontakt z rodziną założoną przez gwiazdora i Edytę Pazurę. Widać to między innymi na ostatnim zdjęciu.

Zobacz wideo

Dwie córki Cezarego Pazury na jednym zdjęciu

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym Amelia, najstarsza wspólna córka jej i Cezarego Pazury, pozuje razem z pierwszym dzieckiem aktora - Anastazją. Obu siostrom dopisuje doskonały humor i wygłupiają się razem przed obiektywem aparatu. Można wywnioskować, że ujęcie pochodzi z jakiejś uroczystości. W tle za nimi znajduje się bowiem zastawiony stół. Da się również dostrzec elegancko ubrane osoby.

Małgorzata Kożuchowska i Agata KuleszaKożuchowska wspomina szalone imprezy z Agatą Kuleszą

Siostry  – napisała Edyta i dodała hashtagi, które złożył się w napis: córki z innych matek.

Jej obserwatorzy byli zachwyceni relacjami, które łączą obie córki Cezarego Pazury. Często bowiem rodzeństwo kłóci się ze sobą lub jest sobie całkiem obojętne.

 
Super. Pięknie, że mają wspaniały kontakt. To nie zawsze jest takie oczywiste...
Amelka podrosła i sobie rozmawiają z Nastką jak przyjaciółki
Brawo. Super, dziewczyny… Piękna relacja
To na pewno pani zasługa, że najstarsza córka Cezarego dostała tak wspaniałą nową rodzinkę - wybrzmiewało w komentarzach pod postem.

Kamila MaślakKamila Maślak świętowała baby shower z koleżankami. "Pięknie to przygotowały"

Nie był to pierwszy raz, kiedy Anastazja pojawiła się na rodzinnym zdjęciu u Pazurów. W październiku ubiegłego roku aktor pochwalił się dwiema fotografiami. Na jednej z nich siedział uśmiechnięty w otoczeniu wszystkich swoich dzieci, czyli Anastazji, Amelii, Antoniego oraz Rity. Kolejne ujęcie natomiast pokazało, że do gromady dołączyła również jego żona Edyta.

 

Wtedy internauci gratulowali aktorowi takich bliskich. 

Więcej o: