Małgorzata Kożuchowska wspomina szalone studenckie imprezy z Kuleszą. "Nasza gościnność była znana". Andrzej Duda lubi to

Małgorzata Kożuchowska w najnowszym poście na Instagramie wróciła wspomnieniami do studenckich czasów, które dzieliła z Agatą Kuleszą. Aktorki nieźle razem imprezowały.

Mówi się, że o przyjaźń w show-biznesie jest bardzo trudno. Wiele gwiazd zarzeka się, że przyjaciół szuka z dala od blasku fleszy, jednak i zdarzają się takie znajomości, które przetrwały lata. Doskonałym przykładem jest przyjaźń Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Kuleszy. Aktorki znają się już ponad dwadzieścia lat i wciąż mają ze sobą świetny kontakt, o czym przypomniała jedna z nich na Instagramie. Jak się okazuje, nieźle potrafiły zaszaleć.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow"

Małgorzata Kożuchowska wspomina szalone imprezy z Agatą Kuleszą z czasów studenckich

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza, gdy studiowały, wynajmowały razem kawalerkę. Mała powierzchnia mieszkania nie przeszkadzała im w robieniu imprez na kilkadziesiąt osób. O wszystkim opowiedziała Kożuchowska w najnowszym poście na Instagramie.

W 33m kawalerce przeżyłyśmy z Agatą Kuleszą mnóstwo historii, śmiechu, płaczu i tylko jedną albo dwie kłótnie. Byłyśmy studentkami aktorstwa, dla których serek był luksusem, ale nie przeszkadzało nam to w zorganizowaniu imprezy dla kilkudziesięciu osób w tym wspólnym pokoiku. Nasza gościnność była tak znana, że nawet gołębica zamieszkała któregoś dnia za telewizorem — napisała aktorka.

Małgorzata Kożuchowska wspomniała również o ich wspólnych zagranicznych wyjazdach. Mimo że nie miały dużych pieniędzy, świetnie się bawiły, dzięki czemu do tej pory mają co wspominać.

A gdy wyjeżdżałyśmy za granicę, to z fasonem: z tostami i pastą rybną autokarem do Rzymu... - dodała Kożuchowska.
 

Post aktorki spotkał się z pozytywnymi reakcjami internautów. Spodobał się nawet Andrzejowi Dudzie, który dał lajka.

Małgorzata Kożuchowska, Agata KuleszaMałgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Wiedzieliście, że aktorki łączy taka więź i przeszłość?

ZOBACZ TEŻ: Justyna Steczkowska ma problem z kręgosłupem? Zaczęła rezygnować z obcasów! Mówi, jak ćwiczy [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Agora SA