Kamila Maślak świętowała baby shower z koleżankami. "Pięknie to przygotowały". Poród coraz bliżej

Kamila Maślak pochwaliła się na Instagramie przyjęciem baby shower, które zorganizowały dla niej przyjaciółki. Żona mistera nie kryła zachwytu.

Kamila Maślak już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Na Instagramie często pokazuje zdjęcia z ciążowym brzuchem, który jest już naprawdę sporych rozmiarów. Do porodu zostało niewiele czasu, dlatego wykorzystała go, aby wziąć udział w ostatniej imprezie przed rozwiązaniem. Przyjaciółki zorganizowały dla niej baby shower.

Mąż Janachowskiej wspomina początki związku. 'Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami'Izabela Janachowska na randce z mężem. Wybrała top z czarnymi piórami

Zobacz wideo Rafał Maślak pokazał bajkowe przyjęcie "gender reveal". Będzie miał córkę!

Kamil Maślak bawiła się na baby shower. Zdradziła fanom płeć dziecka

Żona Rafała Maślaka nagrała krótką relację z przyjęcia, którą zamieściła na Instagramie.

Niby skromnie, ale tak pięknie... Boże, dziewczyny, kocham was - powiedziała na InstaStories, pokazując otoczenie i gości.

Przyjęcie na kilkanaście osób odbyło się w restauracji. Nie brakowało dekoracji ze świeżych kwiatów i różowych balonów. Kamila Maślak świętowała wśród najbliższych jej kobiet z rodziny i koleżanek.

Pięknie to przygotowały. Dziękuję dziewczyny - napisała na Instagramie, oznaczając swoje koleżanki.

Kamila MaślakKamila Maślak Instagram/maslak_kamila

Agata Rubik, Piotr RubikRubiki świętują początek wakacji, tańcząc z dziećmi na tle ogrodu z basenem

Na imprezie był obecny także jej syn Maks, który ostatnie dni spędził z dziadkami. Bohaterka wieczoru wybrała tego dnia zwiewną białą sukienkę w drobne kwiatki oraz kwiecisty kolorowy wianek na głowę. Kilka tygodni wcześniej Maślakowie na przyjęciu w ogrodzie w towarzystwie bliskich poznali płeć dziecka. Poprosili lekarza, by nie zdradzał tej informacji, następnie przekazali tajną karteczkę koleżance. Na party przebili wielki balon, z którego wysypało się różowe konfetti - wówczas wszystko było jasne. Całe wydarzenie dumny tata zrelacjonował w filmie na Youtubie. Kamila i Rafał Maślakowie są małżeństwem od 2018 roku. Rok później przyszedł na świat ich syn Maksymilian. Teraz będzie starszym bratem dla siostry.

Więcej o: