Rafał Maślak zdradził płeć drugiego dziecka podczas bajkowego baby shower. "Odliczamy wszyscy razem"

Rafał Maślak podzielił się w sieci wyjątkowym nagraniem z baby shower. Razem z ukochaną zdradzili płeć drugiej pociechy. "Cały czas chce mi się płakać" - stwierdziła Kamila Nicpoń-Maślak.

Rafał Maślak przygotowuje się do narodzin drugiego dziecka. W poniedziałkowe popołudnie pochwalił się pamiątkowym nagraniem z baby shower. Na imprezie przebił balon, zdradzając z ukochaną płeć drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? Goście też byli wzruszeni!

Zobacz wideo Rafał Maślak pokazał bajkowe przyjęcie "gender reveal". Będzie miał córkę!

Rafał Maślak zdradził płeć drugiego dziecka podczas bajkowego baby shower. "Odliczamy wszyscy razem". Gratulacjom nie ma końca

Rafał Maślak został ojcem dwa lata temu. Do tej pory uroczy Maksymilian był jego oczkiem w głowie, ale już niebawem się to zmieni. Były mister i jego partnerka oczekują narodzin kolejnej pociechy. W miniony weekend zorganizowali baby shower, podczas którego zdradzili płeć dziecka - Maślak przebił beżowy balon, z którego wyleciał różowy pyłek. Kamila Nicpoń-Maślak urodzi dziewczynkę!

Dalej nie mogę uwierzyć. Cały czas chce mi się płakać - mówiła żona modela.
To się nie dzieje naprawdę, przecież ja mam dwóch braci, mój tata ma trzech braci, ja byłem przekonany, że to niemożliwe, ale jednak będziemy mieć parkę. Wow, po prostu wow! - ekscytował się model.
 

Pod relacją z imprezy na YouTubie posypały się gratulacje. Internauci wzruszyli się podobnie jak goście obecni na imprezie.

Popłakałam się! Gratulacje!
Bardzo serdecznie gratulujemy! Cieszymy się bardzo waszym szczęściem.
Gratulacje! Łezka poleciała. Pięknie!

Redakcja Plotka przyłącza się do gratulacji i trzyma kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

ZOBACZ TEŻKoszmarne wakacje Rafała Maślaka i jego znajomych. Z każdym dniem jest coraz gorzej. "Zamiast zwiedzać, płacimy mandaty"