Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak jest polskim modelem i blogerem. W 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski i od tej pory nie znika z czerwonych dywanów i okładek gazet. Występował w programach „Taniec z gwiazdami” i „Agent – gwiazdy”. Jest związany z Kamilą Nicpoń, z którą niedawno otworzył salon stylizacji paznokci.

Imię i nazwisko: Rafał Maślak
Data urodzenia: 3 lutego 1989
Miejsce urodzenia: Międzyrzecz
Zawód: model, bloger
Facebook: facebook.com/RafalMaslakonline/
Instagram: @rafalmaslak

Rafał Maślak – kariera

Rafał Maślak z wykształcenia jest technikiem ekonomistą, jednak nie pracuje w zawodzie. Pracował jako strażak ochotnik, a popularność zdobył w kwietniu 2014 roku za sprawą wygranej w konkursie piękności dla mężczyzn – Mister Polski. Oprócz tego Rafał Maślak reprezentuje Polskę na licznych konkursach dla mężczyzn na całym świecie. Poza tym Rafał prowadził bloga poruszającego tematy zdrowego stylu życia i fitnessu. Jest również miłośnikiem zwierząt. Na fali popularności na jesieni 2014 roku model wziął udział w 15. edycji programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie Maślakowi towarzyszyła aktorka i tancerka, znana między innymi z roli Bożenki w popularnym serialu „Klan”, Agnieszka Kaczorowska. Jak przyznał Rafał Maślak w jednym z wywiadów, udział w programie to dla niego nie lada wyzwanie, ponieważ nie czuje się gwiazdą i jeszcze musi przyzwyczaić się do popularności. W 2016 roku wziął udział w pierwszej po dłuższej przerwie i pierwszej, w której wystąpiły osoby znane z show biznesu, polskiej edycji programu „Agent – Gwiazdy”. Rafał odpadł z programu już w pierwszym odcinku eliminacyjnym, razem z Piotrem Więcławskim.

Życie prywatne Mistera Polski

Rafał Maślak od kilku lat jest w związku z Kamilą Nicpoń. Około roku temu para zdecydowała się otworzyć swój własny biznes – salon stylizacji paznokci. Rafał Maślak samodzielnie zajął się urządzaniem salonu, między innymi malowaniem ścian. Ponadto jeszcze zanim salon został otwarty Maślak i Nicpoń zadbali o odpowiednią reklamę. Mimo, że para jest już w poważnym związku Rafał Maślak jest na razie ostrożny, jeśli chodzi o planowanie rodziny. Model przyznał, że nie jest jeszcze pewny czy jest już w pełni gotowy na dzieci.

rafał maślak

Więcej o:

rafał maślak

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.