Rafał Maślak pokazał zdjęcia sprzed lat. Przeszedł niesamowitą metamorfozę! "Nie było lekko"

Rafał Maślak nie zawsze mógł pochwalić się pięknie wyrzeźbionym ciałem. Model przed laty zmagał się z chorobą. Na Instagramie pokazał, jaką drogę przeszedł.

Więcej na temat Rafała Maślaka przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Rafał Maślak popularność zyskał dzięki wygraniu konkursu na Mistera Polski w 2014 roku. Model może pochwalić się muskularną sylwetką i twarzą o zdecydowanych rysach, z mocno zaznaczoną żuchwą. Na taki wygląd musiał pracować przez lata.

Zobacz wideo Rafał Maślak robi żarty z syna

Rafał Maślak pokazuje, jak wyglądał kilkanaście lat temu. Spektakularna metamorfoza!

Na Instagramie Rafała Maślaka pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak model wyglądał kilkanaście lat temu. Mister zmagał się z nadczynnością tarczycy, która ogromnie wpłynęła na wygląd jego ciała. Był bardzo szczupły, a na jego brzuchu, zamiast sześciopaku, można było dostrzec żebra.

Zupełnie inaczej wyglądała też jego kariera. Aby zarobić na utrzymanie, Maślak pracował w fabryce na trzy zmiany. W pewnym momencie postanowił zmienić dotychczasowe życie. Zaczął mozolną pracę na siłowni, a jej efekty były tak spektakularne, że wkrótce został Misterem Polski. Tytuł otworzył mu drzwi do kariery w modelingu.

Nie było lekko, ale jeżeli chcesz i nie wymiękniesz, to możesz wszystko! - wyznał Maślak.
 

Gwiazdy komentują przemianę Rafała Maślaka. Głos zabrała Anna Wendzikowska. "Możesz być z siebie dumny"

Motywacyjny filmik opublikowany na instagramowym koncie Rafała Maślaka, skomentowały gwiazdy, będące pod wrażeniem jego spektakularnej metamorfozy. Modelowi pogratulowała Monika Mrozowska i Anna Wendzikowska.

Super! - skomentowała serialowa Majka z "Rodziny zastępczej".
Rafał mega, możesz być z siebie dumny! - zachwycała się z kolei prezenterka.

Rafał Maślak naprawdę ma powody do dumy. W końcu nie tak łatwo zaimponować Annie Wendzikowskiej, o czym mógł przekonać się niedawno sam Tom Cruise.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.