Agnieszka Woźniak-Starak żegna Miszczaka. Niespodziewanie pisze o mężu. Wzruszające wspomnienie

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina słowa męża na temat Edwarda Miszczaka. Zabawna fotografia przywołała wspomnienia.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Woźniak-Starak pod jednym ze wpisów na Instagramie wspominała zmarłego męża. Skłonił ją do tego komentarz jednej z fanek. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o mężu i zachowaniu Wendzikowskiej. "Kamikadze. Ja bym takiego poglądu na antenie nie wygłosiła"

Agnieszka Woźniak-Starak o Piotrze Woźniaku-Staraku

Kiedy tylko do mediów dotarła informacja, że Edward Miszczak odchodzi ze stacji TVN, Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać roześmianego dyrektora programowego TVN-u z lampką wina. W kadrze, za plecami Miszczaka, znalazły się Agnieszka Woźniak-Starak i Magdalena Boczarska. Opis pod zdjęciem wskazuje, że dziennikarce zebrało się na wspominki. 

Dawno, dawno temu, za siedmioma morzami, za siedmioma górami, czyli gdzieś w Krakowie... Co mogę powiedzieć? Świat się kończy! Ciężko sobie wyobrazić TVN bez Edwarda Miszczaka. @magda_boczarska pamiętasz?  - czytamy.

Okazuje się, że owo zdjęcie trafiło do mediów społecznościowych już wcześniej. Jedna z internautek przypomniała nawet, że Piotr Woźniak-Starak skomentował kadr zabawnym podpisem. 

Pamiętam jak pani mąż podpisał to zdjęcie "knują za plecami szefa".

Agnieszka Woźniak-Staraka nie pozostawiła tych słów bez komentarza.

Tak, dokładnie - śmiała się, opatrując zdjęcie emotikoną przestawiającą rozbawioną minę.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na komentarzeAgnieszka Woźniak-Starak odpowiada na komentarze Fot. Instagram/aga_wozniak_starak

 

Jak widać, humorystyczny komentarz Piotra Woźniaka-Staraka zapadł w pamięci wielu osobom.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak pogrążona w żałobie. Pożegnała jednego ze swoich psów. Przy okazji wspomniała męża

POLECAMY: Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Niecodzienne zaręczyny, bajkowy ślub i tragiczny koniec

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.