Edward Miszczak wydał oświadczenie. "Przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany"

Edward Miszczak odchodzi z TVN po 25 latach. Najpierw do mediów trafiła treść wiadomości, jaką władze stacji wysłały do pracowników, a teraz głos zabrał sam dyrektor programowy. Miszczak opublikował oświadczenie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Edward Miszczak zdecydował się na poważną zmianę w życiu. Po 25 latach zrezygnował z dalszej współpracy ze stacją TVN. Decyzja należała wyłącznie do niego. Jak dowiedział się Plotek, dyrektor programowy ma już nowe plany na przyszłość, a w grę może wchodzić nawet przeniesienie się do innej stacji. Edward Miszczak teraz skomentował swój ruch.

Zobacz wideo Anna Cieślak opowiada o związku z Edwardem Miszczakiem. "On kocha ludzi"

Edward Miszczak tłumaczy, dlaczego zdecydował się odejść z TVN

Wieść o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN zelektryzowała polskie media. Na reakcję byłego już dyrektora programowego stacji nie trzeba było długo czekać. Właśnie wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że zostawia telewizję w doskonałej formie.

25 lat w telewizji to cała epoka, a TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze. Ponadto Kasia Kieli i wszyscy odpowiedzialni za rozwój TVN każdego dnia udowadniają, że można robić telewizję, którą widzowie kochają i która po prostu jest najlepsza.

W dalszej części 67-latek zdradził co nieco, dlaczego zdecydował się na odejście ze stacji.

Co prawda jeszcze nie żegnam się z firmą, ale już dziś bardzo chciałbym podziękować za tę wyjątkową podróż. W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu.

Do tej pory nie wiadomo, kto zastąpi Edwarda Miszczaka.