Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Niecodzienne zaręczyny, bajkowy ślub i tragiczny koniec

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotra Woźniak-Starak uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. 18 sierpnia 2021 roku mijają dwa lata od tragicznej śmierci producenta. Przypominamy, jak rozwinęła się ich historia miłosna.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka jest iście filmowa. Znana dziennikarka poznała producenta filmowego na imprezie w jego domu. Z początku gwiazda stacji TVN była niewzruszona na zaloty milionera, jednak los ich połączył. Wielką miłość przerwała tragedia na jeziorze Kisajno. W wyniku wypadku zmarł znany producent filmowy. Wspólnie przeżyli wiele pięknych chwil. 

Zobacz wideo Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Karolina PisarekKarolina Pisarek ma zajęte serce. Kim jest jej ukochany?

Agnieszka Woźniak Starak i Piotr Woźniak-Starak - jak się poznali? 

Agnieszka Woźniak-Starak poznała Piotra Woźniaka-Staraka w 2014 roku, w domu należącym do milionera. Dziennikarka bardzo dobrze wspomina pierwszy raz, gdy doszło między nimi do spotkania. Producent od początku starał się o serce Agnieszki, ta jednak dała mu szansę dopiero po roku. W wywiadzie dla "Vivy!" Agnieszka przyznała, że bardzo często wpadała na producenta na mieście, jakby los od początku chciał ich połączyć. 

Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądam, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze. Minął rok albo i więcej od chwili, zanim zaczęliśmy się spotykać, a potem ciągle wpadałam na niego gdzieś na ulicy i w różnych dziwnych okolicznościach. (…) On ciągle mówił: czytaj znaki - to, że tak na siebie ciągle wpadamy, to jest znak - mówiła dziennikarka w wywiadzie dla "Vivy!".

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr StarakAgnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak Instagram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak - zaręczyny 

Gdy zostali parą, nie afiszowali się swoją relacją w mediach. Na początku ukrywali, że są razem. Po raz pierwszy pokazali się publicznie na premierze filmu "Obywatel" w listopadzie 2014 r. Piotr Woźniak-Starak postanowił wejść na kolejny etap związku i rok później poprosił Agnieszkę o rękę. Producent zrobił to w wielkim stylu. Przed kamerami zapytał dziennikarkę, czy zostanie jego żoną. Zaręczyli się na dorocznym "Balu Nocy Letniej" fundacji TVN, co było najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru. 

Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce SzulimPiotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim X-news

Dziennikarka, gdy przyjęła zaręczyny producenta, była jeszcze żoną Adama Badziaka. Rozwiedli się w 2015 roku i byli razem przez cztery lata. Piotr Woźniak Starak w przeszłości był związany z Natalią Klimas.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak - włoski ślub 

Ślub Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka był wydarzeniem bez precedensu. Oboje niechętnie mówili na ten temat publicznie i starali się zdradzić jak najmniej faktów. Weselni goście do ostatniej chwili nie wiedzieli, gdzie odbędzie się ślub. Specjalnie na tę okazję wynajęto prywatny samolot. Wśród zaproszonych gości znalazł się między innymi Edward Miszczak, Alicja Resich-Modlińska, czy Mateusz Banasiuk. Zakochani pobrali się 27 sierpnia 2016 w Wenecji, w ekskluzywnym Pałacu Vendramin Calergi. 

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak Instagram.com/PWSAS

Panna młoda na te wydarzenie miała trzy kreacje - białą sukienkę, czerwoną z koronki i srebrną. Pan młody postawił na klasyczny smoking.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak Instagram.com/JuliaStarak

Nergal, Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka SzulimNergal, Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim Screen z Instagram.com/gabimargaret/

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak - dzieci

Para nie doczekała się razem dzieci. Agnieszka w 2013 roku udzieliła wywiadu dla magazynu "Viva!", w którym zdradziła, jakie ma podejście do macierzyństwa. Nie ukrywała, że posiadanie dzieci nie jest dla niej najważniejsze.

Posiadanie dzieci nie jest nadrzędnym celem w moim życiu, ale nigdy też nie mówiłam, że w ogóle nie chcę ich mieć. A jeśli już, kiedyś, to chciałabym, żeby moje dziecko było owocem miłości, a nie celem samym w sobie - powiedziała dziennikarka.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-StarakPiotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła niemalże całą Polską. W nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku, na jeziorze Kisajno nieopodal Giżycka doszło do tragicznego wypadku, w którym udział wzięła motorówka kierowana przez producenta. Po czterech dniach poszukiwań, 22 sierpnia znaleziono ciało milionera. Zaledwie tydzień później miał razem z Agnieszką Woźniak-Starak świętować trzecią rocznicę ślubu. Producent zmarł w wieku 39 lat. 

Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Starak, Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak, Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak AKPA

Wojtek Gola, Patrycja IzydorczykWojtek Gola z "Warsaw Show" i Patrycja Izydorczyk nie są już razem

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo cierpiała po stracie męża. Musiała zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią, która rozegrała się na oczach całej Polski. Dziennikarka usunęła się w cień i na jakiś czas zrezygnowała z pracy w telewizji. 30 sierpnia 2019 roku odbył się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Trumna z jego ciałem została złożona na terenie jego rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach

Piotr Woźniak-StarakPiotr Woźniak-Starak EASTNEWS

Producent spoczął na cmentarzu na Starych Powązkach. 

Grobowiec Piotra Woźniaka-StarakaGrobowiec Piotra Woźniaka-Staraka EastNews

Więcej o: