Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska to polska aktorka znana przede wszystkim z roli Majki, w którą wcielała się w serialu „Rodzina zastępcza”. Poza aktorstwem, Monika Mrozowska jest blogerką kulinarną i pisze książki o tematyce kulinarnej. Jest matka trójki dzieci i za moment prawdopodobnie stanie po raz drugi na ślubnym kobiercu.

Imię i nazwisko: Monika Mrozowska
Data urodzenia: 14 maja 1980r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktorka
Oficjalna strona: monika-mrozowska.pl
Facebook: facebook.com/monikamrozowskaofficial

Monika Mrozowska prywatnie

Monika Mrozowska urodziła się w 1980 roku w Warszawie. Nie dostała się na studia aktorskie na Akademii Teatralnej, wobec tego podjęła naukę w studium ceramicznym. Po ukończeniu studium, wraz ze swoim pierwszym mężem Maciejem Szaciłło, założyła pracownię ceramiczną. Z Maciejem ma dwie córki – Karolinę i Jagodę. Szaciłło i Mrozowska byli małżeństwem przez wiele lat, jednak w 2013 roku postanowili się rozwieść. Dzisiaj oboje są w nowych, szczęśliwych związkach.
Monika Mrozowska związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, a w sierpniu 2014 roku urodziła mu synka – Józefa. Para zaręczyła się w 2016 roku, a latem 2017 roku zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Ceremonia prawdopodobnie odbędzie się w plenerze na Dolnym Śląsku, skąd pochodzi Sebastian.

Monika Mrozowska – kariera zawodowa

Swoją karierę zawodową Monika próbowała związać z aktorstwem. Swoje pierwsze kroki w filmie stawiała w 1999 roku w obrazie „Conrad”. Znana jest przede wszystkim z dziesięcioletniej przygody z serialem telewizji Polsat „Rodzina zastępcza”, w którym grała rolę Majki, najstarszej córki państwa Kwiatkowskich – w ich rolach mogliśmy oglądać Piotra Fronczewskiego oraz nieżyjącą już Gabrielę Kownacką. Ponadto grała role epizodyczne w serialach „Usta usta”, „ Hotel 52” czy „Na dobre i na złe”. Poza założoną wspólnie z byłym mężem pracownią ceramiczną, para prowadziła wspólnie bloga kulinarnego oraz byli gospodarzami w krótkich programach kulinarnych w telewizji śniadaniowej. Dziś Monika Mrozowska pisze publikacje i książki o tematyce kulinarnej, promujące kuchnię wegetariańską.

monika mrozowska

Więcej o:

monika mrozowska

Wypowiedzi na forum o:

monika mrozowska

 • Monika Mrozowska

  czy Monika Mrozowska która gra Majkę w Rodzinie zastępczej jest spokrewniona z Zofią Mrozowską świetną polską aktorką.???

 • Monika Mrozowska łamie kwarantannę i się tym chwal

  Opadły mi ręce,chce mi się płakać. Monika Mrozowska z serialu Rodzina Zastępcza postanowiła mieć gdzieś ludzi którzy przez wirusa tracą prace chorują i zgrabnie obeszła zalecenia i spotkała się na weekend z przyjaciółka i to spotkanie radośnie relacjonuje na instagramie I tłumaczy się ze przecież

 • Spotkanie z Moniką Mrozowską 6.10

  Zapraszamy 6.10 na spotkanie z Moniką Mrozowską ? aktorką (znaną m.in. z serialu RODZINA ZASTĘPCZA), mamą i autorką książki ?Przemytnicy marchewki, groszku, soczewicy??, opowie m.in. o wegetariańskim stylu życia. Zapraszamy na stronę Pani Moniki: i na spotkanie w najbliższy wtorek o 10:30. --

 • Monika Mrozowska

  oja44 napisała: > Ciekawa jestem czy jeszcze ktos tak ma ? :) Monika Mrozowska "Córka Jagoda przyszła na świat dokładnie w dniu 30. urodzin aktorki.":

 • Monika Mrozowska i Sebastian Jaworski

  syn Józef (z pierwszego małżeństwa córki: Karolina i Jagoda)