Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska to polska aktorka znana przede wszystkim z roli Majki, w którą wcielała się w serialu „Rodzina zastępcza”. Poza aktorstwem, Monika Mrozowska jest blogerką kulinarną i pisze książki o tematyce kulinarnej. Jest matka trójki dzieci i za moment prawdopodobnie stanie po raz drugi na ślubnym kobiercu.

Imię i nazwisko: Monika Mrozowska
Data urodzenia: 14 maja 1980r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktorka
Oficjalna strona: monika-mrozowska.pl
Facebook: facebook.com/monikamrozowskaofficial

Monika Mrozowska prywatnie

Monika Mrozowska urodziła się w 1980 roku w Warszawie. Nie dostała się na studia aktorskie na Akademii Teatralnej, wobec tego podjęła naukę w studium ceramicznym. Po ukończeniu studium, wraz ze swoim pierwszym mężem Maciejem Szaciłło, założyła pracownię ceramiczną. Z Maciejem ma dwie córki – Karolinę i Jagodę. Szaciłło i Mrozowska byli małżeństwem przez wiele lat, jednak w 2013 roku postanowili się rozwieść. Dzisiaj oboje są w nowych, szczęśliwych związkach.
Monika Mrozowska związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, a w sierpniu 2014 roku urodziła mu synka – Józefa. Para zaręczyła się w 2016 roku, a latem 2017 roku zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Ceremonia prawdopodobnie odbędzie się w plenerze na Dolnym Śląsku, skąd pochodzi Sebastian.

Monika Mrozowska – kariera zawodowa

Swoją karierę zawodową Monika próbowała związać z aktorstwem. Swoje pierwsze kroki w filmie stawiała w 1999 roku w obrazie „Conrad”. Znana jest przede wszystkim z dziesięcioletniej przygody z serialem telewizji Polsat „Rodzina zastępcza”, w którym grała rolę Majki, najstarszej córki państwa Kwiatkowskich – w ich rolach mogliśmy oglądać Piotra Fronczewskiego oraz nieżyjącą już Gabrielę Kownacką. Ponadto grała role epizodyczne w serialach „Usta usta”, „ Hotel 52” czy „Na dobre i na złe”. Poza założoną wspólnie z byłym mężem pracownią ceramiczną, para prowadziła wspólnie bloga kulinarnego oraz byli gospodarzami w krótkich programach kulinarnych w telewizji śniadaniowej. Dziś Monika Mrozowska pisze publikacje i książki o tematyce kulinarnej, promujące kuchnię wegetariańską.

monika mrozowska

Więcej o:

monika mrozowska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.