Monika Mrozowska pokazała kadr z budowy nowego domu. Śmiech przez łzy? "Zasłonki i ... gotowe"

Monika Mrozowska nie kryje ekscytacji z powodu zmian w życiu. Aktorka, która jest samodzielną mamą czwórki dzieci, poinformowała jakiś czas temu, że rusza z budową drugiego domu. Właśnie pokazała nowe zdjęcie z placu budowy i przy okazji zażartowała ze swojej sytuacji.

Monika Mrozowska zyskała rozpoznawalność za sprawą roli Majki w kultowym już serialu "Rodzina zastępcza". Porzuciła jednak swój zawód i spełnia się w macierzyństwie. Jest samodzielną mamą czwórki pociech, których doczekała się z trzema różnymi partnerami. Od lat tworzy patchworkową rodzinę, a o szczegółach życia prywatnego chętnie informuje fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. To tam przekazała, że startuje z budową drugiego domu. Aktorka z dziećmi mieszkają pod Warszawą, ale dużo czasu spędzają również w okazałej nieruchomości na Mazurach. Mrozowska jest jednak gotowa na zmiany w życiu. Nie tak dawno fotografowała się na placu budowy, na którym można było zauważyć stawiane fundamenty. Więcej TUTAJ. Tym razem pochwaliła się postępem prac. 

Zobacz wideo Mrozowska opowiedziała o rzeczywistym macierzyństwie. "Tak nie jest, tak się nie da!"

Monika Mrozowska buduje nowy dom. Pokazała postępy w pracy. "Zasłonki i gotowe"

Monika Mrozowska na co dzień mieszka pod Warszawą, ale regularnie ucieka od zgiełku miasta na Mazury. Podobny, sielski klimat chce stworzyć w nowej nieruchomości, którą zaczęła budować jakiś czas temu. Nie zdradziła lokalizacji nowej inwestycji, ale jak można wywnioskować z jej InstaStories, jest bardzo podekscytowana i regularnie dogląda budowy. - Jak się ubrać, żeby po spotkaniu służbowym od razu pojechać na budowę i nie utknąć w błocie w butach na obcasie? - dopytywała fanów aktorka. Na kolejnym kadrze zapozowała na tle nowego domu. Widać, że postawiono już ściany i niebawem będzie można montować okna i drzwi. Praca wre, a Monika postanowiła zażartować ze swojej sytuacji. Jak wiadomo, remonty potrafią być męczące, a co dopiero stawianie nowego domu od podstaw. 

Jeszcze tylko jakieś zasłonki i ... gotowe!

- podpisała zdjęcie Mrozowska, przy okazji dodając hasztag "na budowie". 

Monika Mrozowska buduje nowy dom. Pokazała postępy w pracy. 'Zasłonki i gotowe'Monika Mrozowska buduje nowy dom. Pokazała postępy w pracy. 'Zasłonki i gotowe' Monika Mrozowska buduje nowy dom. Pokazała postępy w pracy. 'Zasłonki i gotowe'. Fot. Instagram/ monikakingamrozowska

Monika Mrozowska do tej pory chętnie pokazywała na Instagramie wnętrza mieszkania i domu na mazurach. Być może i tym razem uchyli rąbka tajemnicy. Informowała, że w nowym domu chce stworzyć sielski klimat, który dla niej i jej pociech będzie azylem. "Zbuduję sobie dom, będę miała schron, taki szałas na hałas. I zasadzę brzozę tuż za rogiem, żebym latem miała cień" - cytowała piosenkę "Dom" zespołu Bitamina aktorka. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.