Xavier Wiśniewski nagrał swoją pierwszą piosenkę. Sławny tata pogratulował mu i pokazał zdjęcia z dzieciństwa. Słodziak!

Michał Wiśniewski pokazał na Instagramie archiwalne zdjęcia syna oraz pogratulował Xavieremu wydania pierwszego singla. Piosenkarz ostrzegł go także przed pułapkami branży muzycznej.

Michał Wiśniewski już niedługo po raz piąty zostanie ojcem. Wokalista razem ze swoją żoną Polą wybrali dla pociechy oryginalne imię - Amadeus Falco. Para już zaczęła przygotowywać się do narodzin pociechy, a piosenkarz pokazał na instagramowym profilu, w jakie akcesoria będzie zaopatrzony pokój syna. 48-latek zdecydował się pochwalić także bardzo intymnym nagraniem, na którym widać, jak jego latorośl porusza się w brzuchu mamy.

Wiśniewski ma wiele powodów do radości. Jego syn Xavier niedawno nagrał piosenkę i udostępnił w Internecie teledysk do singla. Autorem muzyki do utworu "Prąd" jest Łukasz Pękacki, a słowa napisał sam Xavier Wiśniewski, posługujący się pseudonimem Wisniv.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Michał Wiśniewski pokazał stare zdjęcia syna. Gratuluje mu nagrania piosenki

Tata Xaviera jest bardzo dumny z syna, a wielu fanów zastanawia się, czy młody Wiśniewski powtórzy muzyczny sukces ojca. Michał postanowił pogratulować 18-latkowi na Instagramie, a w poście zamieścił kilka zdjęć z rodzinnego albumu:

Iść własną drogą - to staram się wpajać wszystkim dzieciakom. Po Etiennette i Vivienne czas na Xaviera. Podobnie jak Etiennette nie pozwolił sobie na żadną ingerencję, słuchał i wykorzystał z tego co mówiłem tylko to, co uznał za stosowne. No to gratki synu i powodzenia w wędrówce pod "Prąd"! Wredna ta branża ale jak będziesz to robił dla siebie - przetrwasz - napisał Michał na Instagramie.

Na fotografiach widzimy między innymi małego Xaviera w ramionach ojca oraz ich wspólne zabawy. Szczególnie symboliczne wydaje się zdjęcie, na którym chłopak sięga po gitarę. Kto wie, być może obserwowanie taty w studiu nagraniowym zainspirowało go do tworzenia własnych piosenek.

 

Fani byli zauroczeni starymi fotografiami:

Cudne zdjęcia.
Powodzenia.
Panie Michale, może nie powinnam pisać, bo każdy poszedł swoją drogą, ale tamte czasy w pana życiu były piękne - i ta miłość między wami.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z albumu Wiśniewskiego. Wam też zakręciła się łezka w oku?

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA