Michał Wiśniewski szykuje pokoik dziecka. "Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu". Czego tam nie ma!

Michał Wiśniewski przygotowuje się do narodzin piątego dziecka. Na Instagramie pokazał, w jakie produkty dla malucha będzie zaopatrzony pokój. "Pozostały jeszcze dwa miesiące"- napisał.

W zeszłym roku Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną. Papierami rozwodowymi Dominika Tajner była bardzo zaskoczona, a o zmianach w życiu prywatnym poinformowała na Facebooku. Szybko okazało się, że muzyk Ich Troje układa sobie życie na nowo u boku pewnej Poli. Wiosną bieżącego roku wzięli ślub, a na przełomie grudnia i stycznia powitają na świecie syna. Michał pokazał właśnie, jak urządza pokój maluchowi. Ale wyprawka!

Dominika TajnerDominika Tajner ma koronawirusa. "Zaczęłam się dusić ze stresu, że wynik okazał się pozytywny"

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał nagranie z USG

Michał Wiśniewski urządza pokój syna

Początkowo Michał nie był wylewny na temat życia prywatnego u boku Poli. Z czasem jednak chętniej zaczął mówić, że jest szczęśliwy, a w sierpniu wrzucił do sieci nawet zdjęcie USG. Wiadomo już, że para będzie miała syna, na którego będzie czekał bogato urządzony pokój.

Pozostały jeszcze dwa miesiące! Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu. Dziękuję za wszystkie te cuda i choć na co dzień nie potrafię wbić sam gwoździa w ścianę, to zabieram się do roboty. Co z tego wyjdzie? Zobaczycie - chwalił się pod nowym zdjęciem.
 

Internauci nie zawiedli i bardzo pozytywnie zareagowali na wpis Wiśniewskiego. Gratulowali, że jego rodzina się powiększy.

Michał, trzymam kciuki! Niech urodzi się zdrowy Wasz skarb. Wszystkiego, co najlepsze dla całej Twojej rodzinki.
Gratulacje! Dużo zdrówka!

Michał Wiśniewski powita niedługo na świecie piąte dziecko - muzyk ma już bowiem osiemnastoletniego syna Xaviera i siedemnastoletnią Fabienne ze związku z Mandaryną oraz czternastoletnią Etiennette i dwunastoletnią Vivienne ze związku z Anną Świątczak.

Xavier WiśniewskiXavier Wiśniewski skończył 18 lat. "Wow, ale zleciało!"