Dziennikarka TVP marzy o roli w filmie. Na nowym zdjęciu wcieliła się w Sharone Stone z "Nagiego instynktu"

Karolina Pajączkowska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Prezenterka marzy o roli w filmie. Czeka na propozycje.

Karolina Pajączkowska swoją karierę dziennikarską rozpoczęła w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. W 2016 roku rozpoczęła współpracę z TVN24 BiS. Prowadziła przede wszystkim program "Debata młodych". Obecnie jest prezenterką dla serwisów informacyjnych dla TVP Info. Specjalizuje się w tematyce międzynarodowej i jest korespondentką w Waszyngtonie dla programu "Ameryka wybiera", nadawanego w języku polskim i angielskim dla widzów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Karolina Pajączkowska o początkach karieryKarolina Pajączkowska pokazała zdjęcia z początków kariery. Co za przemiana

Karolina Pajączkowska marzy o roli w filmie

Jakiś czas temu dziennikarka twierdziła, że zarzucano jej zbytnie eksponowanie swojego ciała w pracy. Odniosła się do tego i pod jednym ze swoich zdjęć napisała:

Nasze ciało nie jest opakowaniem, tylko częścią nas samych. Dbajmy o nie, zamiast je oceniać i krytykować” A. Długołęcka

Karolina PajączkowskaKarolina Pajączkowska na zdjęciu bez makijażu

Prezenterka poprzestała na swoim i nadal chętnie pokazuje ciało, szczególnie na swoim profilu na Instagramie. Tym razem kobieta opublikowała zdjęcie, na którym siedzi wyluzowana na czerwonym krześle. W tle widzimy mnóstwo telewizorów i komputerów, więc musiała wykonać je podczas pracy. Ma na sobie czarną sukienkę z golfem i jasne szpilki. Przypomina Sharone Stone z "Nagiego instynktu". Taki był cel, bo dorzuciła parę zdjęć hollywoodzkiej gwiazdy z tej produkcji.

Femme Fatale czyli ikona kina. Od zawsze podziwiałam właśnie takie kobiety w filmach. Sharon Stone, Monica Bellucci i Charlize Theron to dla mnie przykłady połączenia piękna i siły. Przyznam szczerze, że moim największym, niespełnionym marzeniem jest zagrać w filmie właśnie taką postać. Może kiedyś będzie okazja - napisała.

Komentujący fani zwrócili uwagę, że między aktorką a dziennikarką jest duże podobieństwo. Ciekawe, dojrzą je również reżyserzy i zaproponują Karolinie rolę w filmie?

Zobacz wideo