Gwiazda TVP schudła i pokazała niedoskonałości cery. Przemiana jest spektakularna, ale fani mają mieszane uczucia

Karolina Pajączkowska przyznała na Instagramie, że schudła, a efekty swojej przemiany pokazała internautom. Dziennikarka również zapozowała bez makijażu i w krótkim filmiku opowiedziała o niedoskonałościach swojej cery.

Karolina Pajączkowska swoją medialną karierę zaczynała od występu w drugiej edycji programu "Top Model". Gdy plany podbicia światowych wybiegów nie wypaliły, zdecydowała się pójść inną drogą. Dziś spełnia się jako dziennikarka TVP Info i aktywna instagramerka. W mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia w ponętnych stylizacjach, przez co czasem musi mierzyć się z krytyką internautów. Pod koniec sierpnia tłumaczyła się ze zbyt głębokiego dekoltu, który zaprezentowała w studiu TVP, a niedawno została wywołana do tablicy z powodu... fałdki na brzuchu.

Zobacz też: Karolina Pajączkowska z fałdką na brzuchu. "W ciąży Pani jest?". Rozbrajająco szczera odpowiedź

Karolina Pajączkowska schudła. Efekty pokazała na Instagramie

Wygląda na to, że dziennikarka wzięła sobie do serca kąśliwe uwagi internautów i zaczęła nieco intensywniej pracować nad swoją sylwetką. Na InstaStory zaprezentowała dwie fotografie: jedną wykonaną w maju, drugą aktualną. Pajączkowska schudła pięć kilogramów, a efekty metamorfozy są wyraźnie widoczne:

Omg. Ale byłam bułeczką w maju. Jak lepiej? - zapytała celebrytka przy zdjęciu "przed" i "po".

Pajączkowska zamieściła w relacji nawet sondę, w której spytała fanów o zdanie. Okazuje się, że internautom bardziej przypadło do gustu zdjęcia z maja, sprzed metamorfozy.

Karolina PajączkowskaKarolina Pajączkowska Instagram/karolina_pajaczkowska

Prezenterka wstawiła na Instagram także filmik, w którym zademonstrowała, jak robi swój codzienny makijaż i opowiedziała o niedoskonałościach cery. Pajączkowska preferuje siebie w wersji saute, a maluje się tylko do pracy. Tym razem fani docenili jej pomysł na makijażowy tutorial i okrzyknęli ją "naturalną kobietą mediów":

Karola brawo za odwagę.
Super.
Chociaż jedna z niewielu medialnych kobiet, która pokazała swoją naturalność.

Zobacz też: Dziennikarka TVP krytykowana za dekolt. "Słupki pójdą w górę". Zareagowała: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim syna

Trzeba przyznać, że Karolina wygląda naprawdę korzystnie w każdym wydaniu.