Karolina Pajączkowska pokazała zdjęcia z początków kariery. Na niektórych trudno ją rozpoznać. Zdradziła też ciekawostkę

Karolina Pajączkowska pokazała na swoim InstaStories zdjęcia z początków pracy w telewizji i przy okazji opowiedziała o poszczególnych etapach swojej kariery. Trzeba przyznać, że dziennikarka bardzo się zmieniła.

Karolina Pajączkowska bardzo aktywnie prowadzi swój instagramowy profil. O dziennikarce zrobiła się głośno kilka miesięcy temu, gdy musiała zmierzyć się z krytycznymi komentarzami internautów. Niektórzy z nich uznali, że strój, który zaprezentowała na antenie TVP, był niestosowny do telewizji. Pajączkowska odniosła się do zarzutów i zamieściła w sieci obszerny wpis na temat seksizmu.

Karolina Pajączkowska pokazała zdjęcia z początków kariery w telewizji

Dziennikarka skupia się obecnie na pracy w redakcji zagranicznej - prowadzi nocne pasmo w języku angielskim. Pajączkowska z okazji Światowego Dnia Telewizji zamieściła na InstaStories serię starych zdjęć, przy których opowiedziała o swojej karierze:

Moja dziennikarska przygoda rozpoczęła się dziewięć lat temu na studiach na UW. [...]Moją przygodę z telewizją rozpoczęłam jeszcze na studiach. Moje rodzinne Radomsko i telewizja pięć powiatów - NTL.

Karolina Pajączkowska na początku karieryKarolina Pajączkowska na początku kariery Instagram/karolina_pajaczkowska

Okazuje się, że początki nie należały wcale do najłatwiejszych. Pajączkowska zmagała się ze stresem, jednak profesjonalizm pozwolił jej go ukryć:

Miałam 24 lata (i roczne dziecko w domu) , kiedy zaczęłam pracę w TVN24 BiS. Najpierw dwa miesiące jako stażystka, później reasercherka i reporterka. Po kilku miesiącach pracy (i udanych próbach kamerowych) zostałam prezenterką. Zaczęłam prowadzić program "Debata młodych". I tutaj ciekawostka - moim pierwszym gościem był m. in. Modny Tata. Jak ja się wtedy stresowałam – przyznała dziennikarka.
Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?

Po roku pracy w redakcji biznesowej, dziennikarka zdecydowała się spróbować swoich sił w TVN Meteo, gdzie prezentowała pogodę. Po jakimś czasie wróciła jednak do redakcji newsowej, tym razem do TVP Info:

Jest to bardzo trudna praca, szalone tempo, olbrzymia presja i niestety hejt. Ale czuję, że przez te kilka lat "dojrzałam" do tego wyzwania – dodała.
 

Karolina PajączkowskaKarolina Pajączkowska na zdjęciu bez makijażu

Zobaczcie w naszej galerii, jak Pajączkowska wyglądała na początku swojej dziennikarskiej kariery. Bardzo się zmieniła?