Karolina Pajączkowska na zdjęciu bez makijażu. Dziennikarka TVP nie kreuje na Instagramie idealnej wersji siebie

Karolina Pajączkowska dodała na InstaStories zdjęcie w naturalnej wersji. Tym samym daje wyraz samoakceptacji i pokazuje innym kobietom, że nie musimy wstydzić się swojego wyglądu.

O Karolinie Pajączkowskiej zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Dziennikarka zmierzyła się wtedy z hejtem, który spadł na nią po jednym z wydań "Wiadomości", które prowadzi. Pojawiła się wtedy w żółtej sukience, a wielu internautów uznało, że była niestosowna do telewizji. Pajączkowska odniosła się do tych zarzutów i opublikowała obszerny wpis, w którym poruszyła temat seksizmu i złego traktowania kobiet w pracy.

Karolina Pajączkowska bez makijażu

Pajączkowska od tego momentu otwarcie staje w obronie kobiet. Na swoim koncie na Instagramie apeluje do nich, by w pełni siebie akceptowały. Niedawno wyznała, że w przeszłości bardzo przejmowała się tym, jak wygląda. Była szczuplejsza o 15 kg, jednak nie czuła się dobrze. Dopiero teraz, kiedy ma rozmiar 40, lubi siebie i jest dumna ze swojej kobiecości. Jakiś czas temu zwróciła uwagę na fałdkę, jaką ma na brzuchu. Nie budzi w niej jednak kompleksów, a co więcej, świadomie ją eksponuje.

Gwiazda TVP otwarcie mówi też o problemach z cerą. Choć w pracy ma perfekcyjny i mocny makijaż, to na co dzień woli chodzić bez niego. Na InstaStories właśnie opublikowała zdjęcie w domowej wersji. Nie przejmowała się pozą, ani nie "wystroiła" się specjalnie. Ujęcie jest zrobione od dołu, czego raczej kobiety unikają. Dziennikarka jest teraz w nieco słabszej formie i jak poinformowała, przeziębiła się.

Karolina PajączkowskaKarolina Pajączkowska Screen z Instagram.com/ karolina_pajaczkowska

Jest spora grupa gwiazd, które pokazują się w mediach społecznościowych bez makijażu. Wśród nich można wymienić Joannę Koroniewską czy Agnieszkę Sienkiewicz. Chętnie w naturalnej wersji pozują także Anna Lewandowska i Małgorzata Socha. Najczęściej robią sobie takie ujęcia podczas treningów lub po ich zakończeniu.

Więcej o: