Karolina Pajączkowska zaskoczona zainteresowaniem swoją osobą. Jej konto na Instagramie jest już prywatne

Karolina Pajączkowska po wielu prośbach o wywiady zdecydowała się na ustawienie instagramowego konta jako prywatne.

Karolina Pajączkowska po ostatnich wydarzeniach zdecydowała się zrezygnować z prowadzenie Instagrama. Dziennikarka nie tylko ma dosyć seksistowskich komentarzy, z którymi nieustannie musi się mierzyć, ale i ogromnego zainteresowania, które wzbudził jej ostatni post. Dostała wiele propozycji wywiadów i próśb o komentarz. Wpis dotyczył hejtu, który spadł na nią po ostatnim wydaniu wiadomości.

Karolina Pajączkowska rezygnuje z prowadzenia Instagrama

Przypomnijmy, że dziennikarka podczas wydania wiadomości miała na sobie żółtą sukienkę z dekoltem, która według internautów nie była stosowna do pracy w telewizji. Na Twitterze wielu z nich odnosiło się do wyglądu prezenterki, zamieszczając negatywne komentarze. Karolina postanowiła odpowiedzieć na hejt i zamieściła obszerny wpis, w którym poruszyła temat seksizmu i złego traktowania kobiet w miejscach pracy. Cała sprawa odniosła się szerokim echem w mediach, a słowa Karoliny cytowało wiele portali. Nic dziwnego, że dziennikarze starali się o wywiad z prezenterką, jednak ta odmawiała. Teraz stwierdziła, że zainteresowanie jej osoba jest zbyt duże.

Od 3 dni bardzo wiele nowych osób odwiedziło mój profil. Chciałabym wam przekazać, że całe to zamieszanie wokół mojej osoby nie było zamierzone. Powiem więcej – onieśmiela mnie skala zainteresowania - powiedziała Pajączkowska na InstaStories.

Na ten moment konto dziennikarki na Instagramie zostało oznaczone jako prywatne. Nie można zatem komentować ani oglądać publikowanych zdjęć.

Zobacz wideo Gwiazdy walczą z hejtem na Instagramie, wideo do tekstów typu odpowiedziała

Kim jest Karolina Pajączkowska?

Karolina Pajączkowska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną. Posługuje się biegle trzema językami obcymi: angielskim, francuskim i hiszpańskim. Karierę rozpoczęła w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. Pracowała także w TVN24. Od listopada ubiegłego roku pracuje w TVP Info w serwisie informacyjnym i specjalizuje się w tematach międzynarodowych. Widzowie także mogli ją poznać w drugiej edycji programu "Top model", w którym wzięła udział.