Karolina Pajączkowska świętuje Halloween. Pokazała dekoracje domu i przebranie swojego syna. Odnalazła nowy talent?

Dziennikarka TVP pochwaliła się umiejętnościami, których nie powstydziłaby się niejedna wizażystka. Sami zobaczcie. Robi wrażenie?

Choć Karolina Pajączkowska zaczynała flirtować z show-biznesem lata temu, początkowo jako aspirująca modelka w programie "Top Model", popularność przyniosła jej dopiero praca w TVP Info i głośna afera z dekoltem w tle. Internauci zarzucili jej, że założona przez nią sukienka jest nieodpowiednia do pełnienia obowiązków służbowych i prowadzenia pasma informacyjnego.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pajączkowska pokazała syna! Dziennikarka TVP Info zrobiła z niego modela

Początkowo Karolina Pajączkowska zablokowała swoje konto na Instagramie dla nowych obserwatorów, ustawiając je jako prywatne i tym samym blokując przypływ negatywnych komentarzy. Kiedy jednak echa "afery dekoltowej" zamilkły, odblokowała konto i znów dzieli się z fanami kulisami swojej pracy i rodzinnego życia. Furorę na profilach w mediach społecznościowych Karoliny Pajączkowskiej robi jej syn. Chłopiec świetnie czuje się przed obiektywem mamy i chętnie pozuje do zdjęć. 

CZYTAJ TEŻ: Gwiazda TVP schudła i pokazała niedoskonałości cery. Przemiana jest spektakularna, ale fani mają mieszane uczucia

Karolina Pajączkowska świętuje Halloween. Pokazała dekoracje i przebranie syna

Dziennikarka TVP w niedzielę po południu opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć z obchodów amerykańskiego święta, jakim jest Halloween. Na fotografiach widzimy ozdobione dynie, balony i symbole czaszek. Uwadze nie umknęło także przebranie syna Pajączkowskiej, który w tym roku postanowił być jednym z bohaterów komiksów Marvela - Hulkiem. 

Przebieranki, malowanie twarzy, dekorowanie dyń i masa zabawy w gronie najbliższych. Dzieciaki uwielbiają takie stylizowane imprezy, a ja się spełniam w roli animatorki - napisała w poście prowadząca pasmo informacyjne TVP Info.

Okazuje się, że za malowanie twarzy synowi i jego przyjaciołom, z którymi spędza ten szczególny dzień, stoi jego mama

Zobaczcie prace Karoliny. Odkryła kolejny talent? 

 

Karolina Pajączkowska świętuje HalloweenKarolina Pajączkowska świętuje Halloween instagram.com/karolina_pajaczkowska/

Karolina Pajączkowska świętuje HalloweenKarolina Pajączkowska świętuje Halloween instagram.com/karolina_pajaczkowska/

Karolina Pajączkowska świętuje HalloweenKarolina Pajączkowska świętuje Halloween instagram.com/karolina_pajaczkowska/

Karolina Pajączkowska świętuje HalloweenKarolina Pajączkowska świętuje Halloween instagram.com/karolina_pajaczkowska/Więcej o: