Martyna Gliwińska chce się uwolnić od Jarosława Bieniuka? Media donoszą, że przyczyną jest jego nowa partnerka

Media donoszą, że Martyna Gliwińska chce się uwolnić od Jarosława Bieniuka. Były piłkarz od jakiegoś czasu jest w nowym związku, a matka jego syna Kazika z tego powodu ma planować przeprowadzkę.

Kilka miesięcy temu Jarosław Bieniuk po raz czwarty został ojcem. Trójka jego dzieci - najstarsza Oliwia, Szymon i najmłodszy Jan, to owoce miłości ze związku z Anną Przybylską. Najmłodsze dziecko urodziła mu już była partnerka - Martyna Gliwińska.

Martyna Gliwińska, Oliwia BieniukGliwińska wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie Kazika. Chwali się jego stylizacją

Nowa partnerka Bieniuka

Martyna Gliwińska otwarcie mówiła o tym, że jej ciąża była nieplanowana. Podobno Bieniuk miał na początku mało się nią interesować. Ten okres był dla Gliwińskiej bardzo trudny psychicznie. Martyna wspomniała jednak, że po urodzeniu Kazika relacja między nimi poprawiła się. Maluch rozwiał wszelkie obawy mamy, gdy tylko pojawił się na świecie. Od tamtej pory dekoratorka wnętrz jest bardzo zaangażowana w macierzyństwo i chętnie dzieli się z obserwującymi na Instagramie każdym dniem z ich wspólnego życia.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się, ale w trosce o syna zdecydowali się utrzymać kontakt. Piłkarz jest zainteresowany opieką nad dzieckiem, często się nim opiekuje. W międzyczasie znalazł jednak nową miłość. Wybranką Bieniuka została modelka robiąca karierę za granicą - Zuzanna Pactwa. Podobno poznała już dzieci mężczyzny i ma z nimi naprawdę dobry kontakt. Taka znajomość to ogromna okazja dla najstarszej córki piłkarza - Oliwii, która już zaczęła swoją karierę jako modelka.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska pozuje z ząbkującym Kazikiem. Internauci są zgodni: Normalnie mała Martynka!

Gliwińska chce się uwolnić od Bieniuka

Nowa relacja mężczyzny jest jednak szczególnie bolesna dla Martyny, która mieszka w jego sąsiedztwie. "Na żywo" podaje, że kobieta podjęła decyzję o przeprowadzce. Chce opuścić Trójmiasto i zamieszkać z dala od Bieniuka i jego nowej partnerki. Wybrała Warszawę, która ma dać jej możliwości rozwoju, także zawodowego. Pozostaje tylko jedna kwestia, a mianowicie organizowanie spotkań Bieniuka z Kazikiem.

Zobacz wideo
Więcej o: