Oliwia Bieniuk ma świetny kontakt z nową dziewczyną ojca. Łączy ich wspólna pasja

Jak donosi "Życie na gorąco" Oliwia Bieniuk i Zuzanna Pactwa bardzo dobrze się dogadują. Obie panie mają wspólne pasje.

Jarosław Bieniuk przez wiele lat był związany z Anną Przybylską. Niestety aktorka zmarła w 2014 roku. Od tamtej pory piłkarz sam wychowywał dzieci i stronił od związków. Dopiero kilka lat później związał się z projektantką wnętrz z Trójmiasta Martyną Gliwińską, czego owocem jest ich syn Kazik. Mimo wszystko ich związek nie przetrwał próby czasu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Jarosław Bieniuk wszedł w kolejną relację, tym razem z modelką Zuzanną Pactwą. Ta była nawet obecna podczas 18. urodzin Oliwii, co tylko świadczy, że związek z piłkarzem to już coś poważniejszego. 

Oliwia Bieniuk, Michał KrasodomskiOliwia Bieniuk ma nowego chłopaka. To odnoszący sukcesy sportowiec i model

Jaką relację ma Oliwia Bieniuk z nową dziewczyną taty?

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że widzi się w przyszłości w show-biznesie. Wspominała już, że rozważa karierę modelki lub aktorki. Nic więc dziwnego, że córka Bieniuka złapała dobry kontakt z jego nową dziewczyną, która sama jest modelką. Jak donosi informator "Życia na gorąco", Zuzanna może dać Oliwii wiele cennych rad. 

Oliwia Bieniuk w 'Dzień Dobry TVN'Oliwia Bieniuk w "DDTVN" po raz pierwszy o planach zawodowych

W zasadzie trudno być zaskoczonym, że panie szybko znalazły wspólny język. Oliwia już dwa lata temu mówiła, że chce zostać modelką, a ostatnio wyznała, że marzy jej się także kariera aktorska. Zuzanna natomiast jest modelką od lat. Projektuje też ubrania, ma własną markę Rise. Świat mody i show-biznesu jest jej doskonale znany. Na pewno może mieć dla Oliwii wiele dobrych rad - mówi informator tygodnika "Życie na gorąco".

Kto wie, może Oliwia Bieniuk i Zuzanna Pactwa spotkają się jeszcze razem na płaszczyźnie zawodowej. 

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk pierwszy raz o prezencie, który dostała od mamy. Miała go podczas swoich osiemnastych urodzin

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie