Oliwia Bieniuk pierwszy raz o prezencie, który dostała od mamy. Miała go podczas swoich osiemnastych urodzin

Oliwia Bieniuk pojawiła się w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Nie zabrakło także jej najbliższych. Córka Anny Przybylskiej opowiedziała nieco o swoich planach i pokazała wyjątkowy prezent, który podarowała jej mama.

O córce Anny Przybylskiej jest w mediach coraz głośniej. Dziewczyna próbowała swoich sił w modelingu oraz aktorstwie i coraz śmielej walczy o swoją pozycję w show-biznesie. Niedawno pisaliśmy o tym, że Oliwia Bieniuk zadebiutowała na salonach. Coraz częściej też bierze udział w wywiadach.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Wygląda na to, że wschodząca gwiazda pójdzie w ślady mamy. O swoich planach na przyszłość opowiedziała więcej w najnowszej rozmowie z Dorotą Wellman dla "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy, że aspirująca aktorka ma za sobą występ w produkcji "Reżysera Życia", gdzie po raz pierwszy miała okazję pokazać swoje zdolności aktorskie. 

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zagra Annę Przybylską? "Będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki". Reżyser zdradza swoje plany

Oliwia Bieniuk o prezencie, który wręczyła jej mama

W wywiadzie Oliwia zdradziła, że aktorstwo jest jej największym marzeniem, które rozwijało się w niej od najmłodszych lat. Duży wpływ na planowanie przyszłości miała z pewnością kariera mamy, bowiem dziewczyna już jako dziecko bywała z Przybylską na planach filmowych i oswajała się ze środowiskiem aktorskim. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk kończy 18 lat. Pochwaliła się prezentem, jaki otrzymała

Córka znanej aktorki obchodziła niedawno osiemnaste urodziny. Okazuje się, że perły, które Bieniuk nosiła w dniu wkroczenia w dorosłość, są prezentem od mamy.

Dostałam piękne perły od mamy, które miałam na swojej osiemnastce - wyznała w rozmowie Oliwia.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk w "DDTVN" po raz pierwszy o planach zawodowych. Pójdzie w ślady mamy?

Przypomnijmy, że nie jest to jedyny prezent dla córki, o który Anna Przybylska zadbała przed śmiercią. To właśnie w dniu osiemnastych urodzin Oliwia Bieniuk otrzymała spadek po mamie, nad którym dotychczas czuwała babcia dziewczyny.