Oliwia Bieniuk w "DDTVN" po raz pierwszy o planach zawodowych. Pójdzie w ślady mamy?

Oliwia Bieniuk razem z ojcem i braćmi będą gośćmi czwartkowego "Dzień Dobry TVN". W sieci pojawił się fragment wywiadu. Jarosław Bieniuk skomentował szanse córki na karierę w show-biznesie.

Oliwia Bieniuk niedawno świętowała osiemnaste urodziny. To bardzo ważny czas w życiu każdego człowieka; przed Oliwią pierwsze poważne decyzje, które między innymi będą dotyczyły przyszłej kariery zawodowej. Najstarsza córka Anny Przybylskiej swój debiut w świecie show-biznesu ma już za sobą. Czy chce kontynuować tę drogę? Przeczytajcie, co zdradziła w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk na planie

Oliwia Bieniuk o poważnych decyzjach. Chce zrobić karierę w show-biznesie?

Młoda Oliwia robi się coraz bardziej aktywna w sieci, coraz częściej udziela też wywiadów. Bieniuk chce spełniać swoje marzenia, choć często myśli nad tym, czy jej mama pochwaliłaby dokonywane przez nią wybory.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? - powiedziała Oliwia w rozmowie z "Vivą".

Przypomnijmy, że Oliwa wystąpiła w produkcji "Reżysera Życia", gdzie po raz pierwszy miała okazję pokazać swoje zdolności aktorskie. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk debiutuje na salonach. Pozowała jak rasowa celebrytka

Oliwia Bieniuk z tatą i braćmi w DDTVN. Co Jarosław powiedział o drodze zawodowej córki?

Wierni fani Anny Przybylskiej zastanawiają się, czy łudząco podobna Oliwia pójdzie w ślady znanej mamy. Jarosław Bieniuk jeszcze do niedawna podtrzymywał swoje zdanie, że w tym momencie dla Oliwii najważniejsza jest nauka, a na świat show-biznesu jest jeszcze za wcześnie. W czwartkowym wydaniu "DDTVN" opinia Bieniuka uległa zmianie.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji dla "Vivy!"

Szczerze mówiąc, to są jej wybory. Ja tylko mogę ją wspierać i pomagać, gdzieś doradzać ewentualnie, ostrzegać. Będziemy trzymać kciuki. Czas pokaże, czy to się wszystko udało - skomentował Jarosław na planie śniadaniówki.

Oliwa Bieniuk dorasta, a przed nią wiele ważnych decyzji. Jak widać, może liczyć na wsparcie taty i spełniać swoje marzenia. Myślicie, że zdecyduje się na aktorstwo?

Trwa strajk kobiet - tu możesz śledzić wydarzenia. Gazeta.pl daje swoje wsparcie.

Więcej o: