18 października Oliwia Bieniuk skończy 18 lat. Zdradziła, jak spędzi ten wyjątkowy dzień [PLOTEK EXCLUSIVE]

Oliwia Bieniuk w rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak będzie świętować swoją osiemnastkę. Okazuje się, że nie ma w planach hucznej imprezy.

Oliwia Bieniuk cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów. Siedemnastolatka niedawno wystąpiła w internetowej produkcji Reżysera Życia, w której wcieliła się w postać koleżanki głównej bohaterki. Ponadto zapozowała na okładce "Vivy!", a w obszernym wywiadzie dla dwutygodnika opowiedziała o swoich aktorskich planach i wspominała mamę.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk na okładce "Vivy". Nie obyło się bez poruszających słów o mamie. "Codziennie o niej myślę"

Oliwia rozwija się artystycznie - chodzi do klasy o profilu teatralno-filmowym, oraz bierze lekcje śpiewu i zamierza iść na akademię teatralną. Ambitna nastolatka 18 października będzie obchodziła swoje osiemnaste urodziny. Wiemy już, że czeka na nią szczególny prezent, który zostawiła dla niej mama. Anna Przybylska zadbała o przyszłość córki i odkładała dla niej pieniądze. Pieczę nad majątkiem dotychczas sprawowała babcia Oliwii, a dziewczyna otrzyma dostęp do sporej sumki właśnie w dniu, w którym stanie się pełnoletnia.

Zobacz też: Anna Przybylska zostawiła córce szczególny prezent. Oliwia Bieniuk otrzyma w osiemnaste urodziny

Oliwia Bieniuk zdradziła Plotkowi, jak spędzi osiemnaste urodziny

Niestety, obostrzenia związane ze wzrostem zachorowań na koronawirusa uniemożliwiają organizowanie większych imprez, dlatego świętowanie osiemnastych urodzin będzie miało kameralny charakter. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zdradziła w rozmowie z Plotkiem, jak spędzi ten szczególny dzień:

W domu pod kocem. Będę świętować w domu z moimi najbliższymi, czyli z rodzinką - zdradziła Plotkowi.

Początkująca aktorka przyznała również, ze po zakończeniu pandemii nie zorganizuje raczej żadnej większej imprezy, a celebrowanie wejścia w dorosłość zakończy się na rodzinnym spotkaniu.

Cieszymy się, że Oliwia stawia zdrowie przyjaciół i najbliższych ponad okazję do świętowania. Nawet kiedy jest ona tak wyjątkowa jak osiemnaste urodziny.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk na planie