Oliwia Bieniuk już po premierze filmu, w którym zagrała u boku największych gwiazd. "Też kogoś kiedyś straciłam"

Oliwia Bieniuk wykorzystuje swoją urodę i odziedziczony po mamie talent aktorski. Córka Anny Przybylskiej wzięła udział w projekcie Reżysera Życia i wystąpiła w jego najnowszym krótkometrażowym filmie. Jak wypadła?

Nie ma w tym nic dziwnego, że Oliwia Bieniuk podąża śladami swojej mamy. Anna Przybylska do dziś jest uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek w historii kina i telewizji. Myślicie, że siedemnastolatka również odnajdzie się w branży filmowej? Nowy projekt popularnego youtubera pomógł jej sprawdzić się przed kamerą. Oliwia zagrała u boku Andrzeja Grabowskiego.

Debiut aktorski Oliwii Bieniuk

Dziś odbyła się internetowa premiera głośno zapowiadanego filmu krótkometrażowego, w którym miała okazję wystąpić Oliwia Bieniuk. Nastoletnia aktorka wzięła udział w projekcie Daniela Rusina, który stworzone przez siebie wizualizacje prezentuje na youtube'owym kanale Reżyser Życia. Większość produkcji Daniela traktuje o problemach nastolatków, a główne role odgrywają zarówno gwiazdy młodego pokolenia, jak i wybitni profesjonaliści. Na najnowszym nagraniu zobaczyliśmy Andrzeja Grabowskiego czy Piotra Cyrwusa. Nie zabrakło również influencerek: Oli Nowak czy Magdy Beredy. Jak w tym wszystkim odnalazła się córka Anny Przybylskiej?

"JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE" - tak brzmi tytuł filmu zaprezentowanego w sieci przez Reżysera Życia. Opowiada o losach nastolatki, która kreuje wokół siebie fałszywą rzeczywistość, uciekając od problemów rodzinnych i okłamując znajomych. Dziewczyna zmaga się początkowo z chorobą a później śmiercią dziadka. Oliwia Bieniuk wciela się w postać empatycznej koleżanki głównej bohaterki - uczy się grać na fortepianie i jest wolontariuszką w hospicjum. Córka Anny Przybylskiej wypowiada w filmie wzruszające i mocno dopasowane do jej prywatnego życia słowa. 

Też kogoś kiedyś straciłam i wybaczyłam wszystkim, światu i sobie. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk screen Youtube/ Reżyser Życia

Myślicie, że Oliwia ma zadatki na świetną aktorkę?

 
Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pokazała, jak wyglądała praca na planie filmu!