Oliwia Bieniuk debiutuje na salonach. Pozowała jak rasowa celebrytka

Oliwia Bieniuk coraz śmielej walczy o swoją pozycję w show-biznesie. Ostatnie tygodnie są dla niej bardzo intensywne.

Oliwia Bieniuk długo stroniła od świata show-biznesu. Dorastająca córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w ostatnim czasie coraz śmielej udziela się jednak w mediach. Kilka tygodni temu początkująca aktorka wystąpiła w filmie krótkometrażowym u boku między innymi Andrzeja Grabowskiego i Piotra Cyrwusa. Później zadebiutowała na okładce "Vivy!".Teraz przyszedł czas na pierwsze samodzielne wyjście na salony. Zdjęcia zobaczycie w galerii artykułu.

ZOBACZ: Oliwia Bieniuk już po premierze filmu, w którym zagrała u boku największych gwiazd. "Też kogoś kiedyś straciłam"

Oliwia Bieniuk na otwarciu butiku

19 września w Gdańsku otwarty został kolejny sklep Sinsay. Na towarzyszącym evencie zjawiła się skromna reprezentacja celebrytów, jednak największą uwagę obecnych fotoreporterów skradła 17-letnia Oliwia Bieniuk. Dziewczyna nie bywa na ściankach, choć to może się już niedługo zmienić. W końcu jest o niej coraz głośniej.

Oliwia nie tylko buszowała po sklepowych półkach, ale też zapozowała do kilku zdjęć. Na otwarcie butiku przyszła w jasnej sukience mini, czarnym płaszczu i ćwiekowanych butach w tym samym kolorze. Córka Anny Przybylskiej chętnie uśmiechała się do fotoreporterów. W zakupach towarzyszyła jej piosenkarka młodego pokolenia, Magda Bereda. Na evencie zjawili się też Anna Wendzikowska i Jakub Szmajkowski z zespołu 4Dreamers.

Jak oceniacie ściankowy debiut Oliwii Bieniuk? Myślicie, że to dopiero początek jej podboju show-biznesu?

Więcej o: