Szósta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Siostra wspomina ją niepublikowanym wcześniej zdjęciem. "Piękna Anna"

5 października minie sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Jej siostra, Agnieszka Kubera, opublikowała fotografię, która nigdy nie trafiła do mediów.

Minęło już sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka była uwielbiana przez tysiące ludzi w całej Polsce i poza jej granicami. Każdego roku wspominamy jej barwną osobowość i charakterystyczne role. Na jej grobie, na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni, zawsze znajdują się świeże kwiaty, a także kolorowe znicze. Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak wygląda dzisiaj grób uwielbianej aktorki, kliknijcie TUTAJ. Gwiazdę wspomina również jej ukochana siostra, Agnieszka. Opublikowała archiwalną fotografię, która wzruszyła fanów aktorki.

Szósta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej siostra opublikowała archiwalne zdjęcie

Agnieszka Kubera udostępniła na swoim Instagramie bardzo stare zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Annę Przybylską. Fotografia jest czarno-biała i w piękny sposób pokazuje, jakim człowiekiem była na co dzień gwiazda. Aktorka trzyma w buzi smoczek i chętnie pozuje w kierunku obiektywu aparatu.

Wspomnienie jest formą spotkania - Khalil Gibran - podpisała zdjęcie pani Agnieszka.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę. To wzięta modelka, która robi karierę za granicą

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od wiernych fanów. Mnóstwo osób wciąż tęskni za pogodną Anną.

Sześć lat, a jakby wczoraj... Na zawsze.
Pamiętam i wspominam.
Piękna Anna.
Anulka... - pisali.

Rok temu siostra Przybylskiej opublikowała zdjęcie jej grobu. Liczba zniczy dobitnie świadczy o tym, że aktorka wciąż ma stałe miejsce w sercach wielu osób.

 

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk aktorką? Pojawiła się w zwiastunie nowego filmu. Jest alkohol, impreza i nastolatki z problemami

Zobacz wideo Kto zagrałby główną rolę w filmie o Annie Przybylskiej?
Więcej o: