Anna Przybylska zostawiła córce szczególny prezent. Oliwia Bieniuk otrzyma go lada dzień w osiemnaste urodziny

Aspirująca aktorka już niedługo skończy osiemnaście lat i będzie mogła zarządzać swoimi finansami. Jak donosi "Na żywo", mama dziewczyny zatroszczyła się o jej przyszłość i zostawiła dla niej specjalny prezent.

Kariera Oliwii Bieniuk prężnie się rozwija. 17-latka zapozowała już na okładce "Vivy!", a jej nazwisko coraz częściej pojawia się na łamach kolorowej prasy. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pragnie realizować się jako aktorka i ma już za sobą pierwsze filmowe projekty. Oliwia wystąpiła w internetowej produkcji Daniela Rusina i doskonale poradziła sobie przed kamerą. Jednak zdaniem niektórych zachwyty nad aspirującą aktorką mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Reżyser Radosław Piwowarski, który przed laty poznał się na talencie Anny Przybylskiej, twierdzi, że jej córka będzie musiała zmierzyć się z popularnością matki, co może okazać się trudnym zadaniem.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zagra Annę Przybylską? "Będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki". Reżyser zdradza swoje plany

Przed Oliwią kolejne przełomowe wydarzenie. 18 października będzie świętowała swoje osiemnaste urodziny. Wejście w dorosłość umożliwi jej zarządzanie swoimi finansami, którymi do tej pory zajmował się jej ojciec. Córka aktorki i piłkarza dostanie na osiemnastkę szczególny prezent, który pozostawiła jej mama.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk na okładce "Vivy". Nie obyło się bez poruszających słów o mamie. "Codziennie o niej myślę"

Oliwa Bieniuk dostanie spadek po mamie. Prezent otrzyma w dniu osiemnastych urodzin

Jak donosi "Na żywo", Anna Przybylska odkładała pieniądze z myślą o przyszłości córki. Oliwia wreszcie będzie mogła dysponować kwotą pozostawioną jej przez mamę. Pieniądze, nad którymi dotychczas czuwała babcia dziewczyny, z pewnością pomogą jej w rozwoju zawodowej pasji. Bieniuk przyznała w rozmowie z "Vivą!", że myśli o studiach w szkole teatralnej. Uczęszcza także na lekcje śpiewu oraz chodzi do klasy teatralno-filmowej w liceum, w którym uczyła się jej mama.

Czekacie na jej kolejne aktorskie projekty?

Zobacz też: Oliwia Bieniuk w łososiowej sukience podczas nowej sesji zdjęciowej. Odsłania nogi i zadziwia fanów: Gen mamy

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk na planie