Oliwia Bieniuk w łososiowej sukience podczas nowej sesji zdjęciowej. Odsłania nogi i zadziwia fanów: Gen mamy

Oliwia Bieniuk chętnie bierze udział w coraz to nowych sesjach zdjęciowych. Prezentuje się naprawdę profesjonalnie. Będzie etatową modelką?

Oliwia Bieniuk coraz częściej daje o sobie znać i można śmiało powiedzieć, że ma już swoje miejsce w show-biznesie. Media bacznie obserwują poczynania córki Anny Przybylskiej, a jest się czemu przyglądać! 

Zobacz wideo

Siedemnastolatka jest aktywna w mediach społecznościowych i ma na swoim koncie sporą liczbę obserwatorów, która rośnie wraz z każdym nowym projektem. Nie od dziś wiadomo, że Oliwię "ciągnie" w stronę modelingu. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się fotki z kolejnych sesji, a my musimy przyznać, że im nowsze, tym lepiej prezentuje się przyszła modelka. Widać, że rozwija się w tej dziedzinie i nie brakuje jej profesjonalizmu. 

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej

Na opublikowanych przez Oliwię zdjęciach z najnowszej sesji widzimy początkującą modelkę o niebanalnej urodzie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dziewczyna lada moment wejdzie w dorosłość i nie można jej zarzucić niedojrzałości. Córka Ani Przybylskiej czuje się przed obiektywem jak ryba w wodzie, co oczywiście nie umknęło uwadze obserwatorów.

Pięknie wychodzisz na zdjęciach, widać, że aparat Cię lubi, a Ty jego.
Uroda nieziemska.
Gen mamy na przedzie - pisali internauci.

Przypomnijmy, że Oliwia Bieniuk nie ogranicza się do modelingu i interesuje się również aktostwem. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o udziale Oliwii w profesjonalnej produkcji filmowej słynnego już Reżysera Życia, który ma na swoim koncie wiele filmów o tematyce społecznej. Wygląda na to, że "gen mamy na przedzie" jest bardzo silny!

Oliwii życzymy dalszego rozwoju kariery i kolejnych sukcesów.