Oliwia Bieniuk opublikowała urodzinowe zdjęcie z tatą. Tort wygląda przepysznie. W kieliszkach czerwone wino

Pełnoletnia Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z Jarosławem Bieniukiem. Po zabawnych minach wnioskujemy, że impreza w rodzinnym gronie się udała.

18 października Oliwia Bieniuk skończyła osiemnaście lat. Początkująca modelka wcześniej zapewne nie sądziła, że nie będzie mogła zorganizować hucznej imprezy dla znajomych. W związku z panującymi obostrzeniami zdecydowała się na kameralną uroczystość z najbliższymi w domu. W niedzielę wieczorem opublikowała urodzinowe zdjęcie.

POLECAMYAnna Przybylska zostawiła córce szczególny prezent. Oliwia Bieniuk otrzyma go lada dzień w osiemnaste urodziny

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Oliwia Bieniuk pokazała, jak obchodziła osiemnaste urodziny

Kilka dni temu Oliwia w rozmowie z Plotkiem wyznała, że ten wyjątkowy dzień zamierza spędzić "pod kocem". Plany nieco zmieniała, ponieważ, sądząc po zastawie na stole, zaprosiła na urodzinową imprezę sporą część rodziny. 

Spokojna 18 pod 'kocem' - żartowała.

Pełnoletnia już córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się zdjęciem urodzinowego ciasta, które bardzo przypomina nam to o smaku ciasteczkowym z bardzo modnej cukierni.

Jarosław Bieniuk, Oliwia BieniukJarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk screen Instagram / @oliwia.bieniuk

Oliwia, jak każda nastolatka, nie mogła prawdopodobnie doczekać się, aż stanie się osobą dorosłą. Od dziś sama może decydować o sobie i o swoich kontraktach reklamowych, w których z pewnością może swobodnie przebierać - jakiś czas temu została na przykład twarzą znanych toreb.

Myślicie, że zostanie etatową celebrytką? W końcu będzie mogła liczyć na wsparcie przyszywanej ciotki - Natalia Siwiec jest jedną z najlepiej opłacanych influencerek w kraju. Na urodziny do Oliwii chyba nie mogła jednak wpaść, bowiem od rana realizowała sesję zdjęciową nowej kolekcji zaprzyjaźnionej marki biżuteryjnej.

ZOBACZ TEŻOliwia Bieniuk zagra Annę Przybylską? "Będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki". Reżyser zdradza swoje plany

Więcej o: